Autor Wątek: Kącik humoru wujka purpla ;-) [jeden dowcip w poście!]  (Przeczytany 676104 razy)

Offline Junia

  • Gaduła
  • Wiadomości: 134
Slash (Saul Hudson ;) ) to syn brytyjskiego Żyda i (bodajże) Jamajki.

Rodzicami Leonarda Alberta "Lenny" Kravitza są: Amerykanka (a dokładniej pochodzi z Bahama) i Rosyjski Żyd, urodzony w Kijowie.

Chociaż żeby być dokładnym, samo bycie Żydem przenosi się w linii żeńskiej, a nie męskiej jak np. nazwisko, więc raczej dla w/w można mówić o "pochodzeniu żydowskim". Ale to jest już temat na całkiem inną dyskusję. 

PS. Ja tam do Żydów nic nie mam, żeby nie było.

a ja owszem ... Zanim uzurpowali sobie żydowską religię i nazwali siebie "Żydami" w ósmym stuleciu N.E. nazywali siebie "Wężowymi Ludźmi." Określenie "Żyd" nawet jeszcze nie istniało.Cytując Protokoły Mędrców Syjonu: "Cała długa ścieżka którą podążaliśmy zmierza teraz ku zakończeniu Symbolicznego Węża którym symbolizujemy nasz lud. Tylko KTO właściwie symbolizuje swoich ludzi za pomocą Węża? Byli wojowniczym plemieniem które żyło głęboko w sercu Azji i byli tak wojowniczy, że nawet Azjaci wygnali ich z Azji do Europy Wschodniej, Poza tym co Izraelscy Syjoniści wyprawiają w Palestynie!!?? Granat zaczepny rzucony ;) czekam na joby ;)
Miłość, którą wstrzymujesz, jest bólem który nosisz...