Autor Wątek: Niezły typ z allegro  (Przeczytany 14748 razy)

Offline lokibalboa

  • Pr0
  • Wiadomości: 947
Odp: Niezły typ z allegro
« 23 Lut, 2010, 23:44:58 »
Potwierdzam, dzień po terminie zaczynają się maile o zaległościach z wpłaceniem 1,12zł i groźby zablokowania konta.
Natomiast gdy miałem do czynienia z ewidentnymi oszustami to negatyw zwrotny z wyzwiskami który bezpodstawnie dostałem w ramach koment-za-koment nie mógł zostać usuniety ponieważ
"Komentarze nie są własnością allegro" czy jakoś tak...jedyne na co ich stać to przekreślenie komenta jakąś kreską z pod której i tak można przeczytać koment. Żal jakich mało, jeden z bardziej znanych portali nie moze sie dorobić ludzi którzy porządnie zajęli się moderacją.

Jak już jesteśmy przy "niezły typ". To uwielbiam 99% aukcji na ktorych koszt przesylki przewyższa 800% wartość towaru. Przykładowo kupując za pobraniem 10 rezystorów za 25groszy....płacę razem 12,25. Ani pobranie ani koperta (dodam że polecony priorytetowy to 3,50 na drugi koniec polski) nie kosztuje 12zł. Nie wiem czy przyjęło się że na porządku dziennym jest ruch.nie ludzi na wysyłce ale jest to coraz częściej powód dla którego ludzie rezygnują z zakupów przez allegro. Ostatnio o mało nie kupiłem Karty SD....ile waży taka karta każdy wie...poczcie płaci się za WAGĘ PACZKI....zatem przy przelewie na konto -czyli najczęściej tańsza o parę złotych opcja- 20zł....priorytet 25zł.

NO KU.WA! Za 11zł wysłałem priorytetem cieżkiego jak skur.syn racka 4u komuś z Was. 11zł!!! Ciężka duża paczka!
« Ostatnia zmiana: 23 Lut, 2010, 23:46:48 wysłana przez lokibalboa »