Autor Wątek: Niezły typ z allegro  (Przeczytany 14742 razy)

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Odp: Niezły typ z allegro
« Odpowiedź #50 10 Mar, 2010, 21:25:51 »
No to jest aukcja akurat tego elki300 czy jak tam i muzyka21. Masakra, już ja lepiej śpiewam.

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 874
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Odp: Niezły typ z allegro
« Odpowiedź #51 10 Mar, 2010, 22:15:55 »
Przekopałem się przez ten temat z g.pl i znalazłem TO: http://muzyk21.wrzuta.pl/audio/4Lxi9mDsWFI/still_got_the_blues_spiew_oraz_git._solowa_git.akustyczna_marek_ciesla. czyli dzieło jednego z takich "cfańjakóf".

To się k*** to tematu "potfur dnia" nadaje! ;D

Świetny akcent, najlepsze jak "heartache" śpiewa jako "haarłej" ...

***********************************************************************************

Bezczelny oszust:
http://www.allegro.pl/item974007093_transformator_glosnikowy_50w_6l6_el34_p_p.html

Trafo z aukcji to zwykłe trafo sieciowe, pewnie TS50/49. W zasadzie od biedy można by było zastosować jako głośnikowe, ale rewelacyjnie nie zagra, a 450V anodowego na pierwotnym, to jednak trochę wiecej niż 230V do jakich je wyprodukowano.
« Ostatnia zmiana: 24 Mar, 2010, 22:53:58 wysłana przez theremin »
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline birthmark

  • Gaduła
  • Wiadomości: 445
Odp: Niezły typ z allegro
« Odpowiedź #52 04 Kwi, 2010, 12:58:39 »
Uwielbiam to: wystawiłem morleya na allegro od 449 zł. Dostałem maila czy sprzedam od ręki za 350  :facepalm:
Odpisałem że tak, ale wtedy wysyłka wyjdzie ok. 100 zł.
Suto wędlin kładź na chleb

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 969
Odp: Niezły typ z allegro
« Odpowiedź #53 04 Kwi, 2010, 13:42:47 »
Standard za ile nie wystawisz i tak znajdzie się ktoś co będzie się targować ale czasami to przesada, przykład gitara za 2,5 gość pisze ze bierze od ręki za 1800 :D

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Odp: Niezły typ z allegro
« Odpowiedź #54 04 Kwi, 2010, 14:12:08 »
Moją paczkę kolo wystawił za 2600, napisałem, że wezmę za 2000. Krótka odpowiedź: "ok." :D Da się!
Chociaż 2600 za paczkę, która nowa kosztuję 2700 to trochę była przesadzona cena ;)
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Odp: Niezły typ z allegro
« Odpowiedź #55 04 Kwi, 2010, 16:59:20 »
Oz to standard. Sprzedawałem swojego Cimara z listą zmian długą jak moje przedramię (cała mechanika i większość elektroniki nowe na poziomie okurwaprofeska) za 2400. Z wyraźnym zaznaczeniem że nie interesują mnie oferty "kupię za tysiuncczysta". No i od razu miałem gościa który napisał tak pięknego maila że mało nie popuściłem :) "Szanowny panie, jestem zainteresowany pańską gitarą, jednakże uważam, że cena jest za wysoka. Oferuję 1600 zł od ręki." Miałem poważne problemy zachować powagę w czasie odpisywania na tego maila ;)
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Odp: Niezły typ z allegro
« Odpowiedź #56 04 Kwi, 2010, 17:01:37 »
Miałem poważne problemy zachować powagę w czasie odpisywania na tego maila ;)
Za każdym razem na takie maile odpisuje, ze się zgadzam. Jak człowiek już chce kase przelać, to mówię ze zartuje :D
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 223
Odp: Niezły typ z allegro
« Odpowiedź #57 04 Kwi, 2010, 17:15:24 »
Standard za ile nie wystawisz i tak znajdzie się ktoś co będzie się targować ale czasami to przesada, przykład gitara za 2,5 gość pisze ze bierze od ręki za 1800 :D

na moje ESP B7 miałem propozycje z allegro że gość weźmie za 2,5k zł, ale tylko pod warunkiem że ja się zdecydują na jego ofertę tego samego dnia :)
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Odp: Niezły typ z allegro
« Odpowiedź #58 04 Kwi, 2010, 17:21:36 »
Standard za ile nie wystawisz i tak znajdzie się ktoś co będzie się targować ale czasami to przesada, przykład gitara za 2,5 gość pisze ze bierze od ręki za 1800 :D

na moje ESP B7 miałem propozycje z allegro że gość weźmie za 2,5k zł, ale tylko pod warunkiem że ja się zdecydują na jego ofertę tego samego dnia :)

I nie sprzedałes ? TAKI DEAL ;)

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Odp: Niezły typ z allegro
« Odpowiedź #59 04 Kwi, 2010, 21:16:15 »
kiedyś jak kupiłem plejaka 2kę na allegro dostałem ze 2 czy 4 mejle od randomowych typów z allegro (nazwy kupujących nie były jeszcze ukryte) że mogą mi sprzedać gry (tutaj lista gier) za 2zł od sztuki plus cena płytki.. To było dopiero denerwujące

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 969
Odp: Niezły typ z allegro
« Odpowiedź #60 05 Kwi, 2010, 21:40:47 »
Oz to standard. Sprzedawałem swojego Cimara z listą zmian długą jak moje przedramię (cała mechanika i większość elektroniki nowe na poziomie okurwaprofeska) za 2400. Z wyraźnym zaznaczeniem że nie interesują mnie oferty "kupię za tysiuncczysta". No i od razu miałem gościa który napisał tak pięknego maila że mało nie popuściłem :) "Szanowny panie, jestem zainteresowany pańską gitarą, jednakże uważam, że cena jest za wysoka. Oferuję 1600 zł od ręki." Miałem poważne problemy zachować powagę w czasie odpisywania na tego maila ;)
Ale gość przynajmniej jakieś zasady kultury zachował, a mail nie brzmiał w stylu:
biorę od ręki za 1600zł, jak nie to nie pozdrawiam :D.

Offline davqoniu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 164
  • Brotherhood of Lefties ;)
Odp: Niezły typ z allegro
« Odpowiedź #61 06 Kwi, 2010, 18:03:47 »
http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=1315448&type=fb_all&feedback_type=fb_recvd_neu
spójrzcie na komentarz na samym dole, a konkretnie na odpowiedź sprzedającego. Wiem, że stara sprawa, ale krew mnie zalewa jak widzę takie akcje...

Offline Budzan

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 084
Odp: Niezły typ z allegro
« Odpowiedź #62 07 Maj, 2010, 18:34:24 »
Kupilem tydzien temu kolumne 2x12 Marshall 1922 na allegro. a raczej poza allegro ostatecznie.
typ przeciagal wysylke bo niby ni emial paki na stancji czy gdzies tam, w koncu po tygodniu wyslal. Wczoraj paka doleciala, ale jej sie nie przygladalem bo mialem koncert. Paka zostala w domu.

Dzisiaj wracam i zaczyna ogladac pake. Stan - idealny miał byc. A w efekcie cała poniszczona, urwane poszycie i przyklejone na jakis zjebany klej, łódeczka obdrapana i połamana, sruby nieoryginalne jakies wielkie sruby walniete i wkrecone na chama. poszycie z tylu na rogach odklejalo sie, zaczalem sie przygladac a tam widze ze tył i reszta paki maja zupelnie inne pokrycie. Juz pisalem maila do typa z opierdolem gdzie ten stan idealny jak cos mnie tknelo zeby zajzec do srodka...
A tam? Paka ma wsadzona zupelnie inne glosniki. G12k 85, niby made in uk, ale kopułka jakoś poklejona krzywo, obstawiam ze głosnik był rozjebany i ktos probowal go kleic, pozatym nie wyglada do na celestiona.
Drugi glosnik to mesa black shadow - tutaj niby wymiana na lepsze, ale i tak chcialem kurwa g12t 75.

Telefon do typa i uslyszalem od niego, ze on nie zauwazyl zeby paka byla poobijanai miala cos nieoryginalne lub polamane, wiec moze to UPS (kurier) lecz mu uswiadomilem ze dziwne zeby kurier kleil pake, a co do tyłu to nie zauwazyl zeby sie cos odklejalo lub bylo nieoryginalne (widac kurwa na kilometr). a glosnikami jest wielce zdziwiony po czym uslyszalem "chwila chwila, a moze Pan sam wymienil glosniki zeby mnie teraz wykrecic?" w koncu wytargowalem z nim ze odsylam pake, ale zobaczymy co z tego bedzie dalej...

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Odp: Niezły typ z allegro
« Odpowiedź #63 12 Maj, 2010, 00:29:12 »
Wystawiłem dzisiaj bas Sky Waya znajomemu, po 20 minutach dostałem maila:

Cytuj
siema mam pytanie to ejs orginal czy jakas kiepska podróba bo za podroby dizekuje ma numer seryjny na glowce albo na gryfie wybity? albo w podkladce pod sruby przy korpusie>> jesli tak to nie ma sprawy zaplace ci za niego tyle ale tylko wtedy jesli to jest orginal i czemu tak tanio chcesz za niego. szczerze jaki ma defekt??
opisz jak najszybciej jestem zainteresowany

podróba skywaya OO ahahahahahahahahahahaha
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline lokibalboa

  • Pr0
  • Wiadomości: 947
Odp: Niezły typ z allegro
« Odpowiedź #64 12 Maj, 2010, 00:31:35 »
 :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: No bo zawodowcy na podróbkach skywaya nie grają!!!  :facepalm:

locco

  • Gość
Odp: Niezły typ z allegro
« Odpowiedź #65 12 Maj, 2010, 00:43:54 »
oh noes, the internets hurt my brain :pc:

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Odp: Niezły typ z allegro
« Odpowiedź #67 12 Maj, 2010, 14:24:39 »
Pokusiłem się o odpowiedź z wytłumaczeniem, że nie istnieje coś takiego jak podróba SkyWaya.
Oto co dzisiaj dostałem:

Cytuj
istnieją moze nie podroby ale kopie ktore są niby robione pod orginal ale to jest kicz ktory sie wpycha ludziom jak dla mnie ten skayway co go masz to zapewne jakis lutnik ktorego kupiels od kogos i jest poprostu kopią skyway a nie orginalem! takie mam zdanie ale jesli cos to z przyjemnoscią zakupie ten sprzet,jestem basistą kolekcjonerem wiec chetnie cos nowego sobie sprawie troce tego juz mam ale skyway 5 jeszcze nie, dam znac co do pieniedzy jakby cos wezme napewno!! pozdrawiam i dzieki za informacje

Brak mi słów, to chyba jakieś jaja są :D
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Odp: Niezły typ z allegro
« Odpowiedź #68 12 Maj, 2010, 14:27:53 »
"Kolekcjoner" :D :D :D
No pain No gain !

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 874
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Odp: Niezły typ z allegro
« Odpowiedź #69 12 Maj, 2010, 14:51:38 »
:facepalm:
Daj mi jego maila, może będzie chciał kupić ode mnie za grubą kasę stary oryginalny radziecki bas Ural wyprodukowany w Świerdłowsku. :D
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!