Autor Wątek: Prawa autorskie cd...  (Przeczytany 3722 razy)

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
Odp: Prawa autorskie cd...
« 10 Lut, 2008, 22:59:13 »
wiesz same prawa autorskie to maja tu mniejsze znaczenie, poprostu nie czuje sie juz pewnie i bezpiecznie w sieci z tymi fotami i mam kaca moralnego ze "przeze mnie" prawie kogos przerolowano na 4tys $.

polityka chrisa mnie dziwi bo sam czesto sie oburzal kiedy znajdowal w sieci materialy z jego strony bez przypisow skad je zaczerpnieto, stad ten nowy nawyk znakow wodnych na fotach jakie ludzie umieszczaja (dawniej tego wcale nie bylo), z drugiej strony potrafil publicznie wysmiac jakiegos typa ktory ma strone z artykulami muzycznymi ktory prosi chrisa o usuniecie calego jego jednego artykulu z ss.org... a admin wysmiewajac stwierdza ze przeciez dziala na jego korzysc bo ss.org ma o wiele wiecej odslon miesiecznie niz strona prywatna tego autora :/

nie kuma tej niekonsekwencji i nie rozumiem takiego braku szacunku do uzytkownikow forum... ktore nie oszukujmy sie bez nich nie istanialo by bo to oni je tworza
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan