Autor Wątek: Mix do oceny (RG2228 + LE456)  (Przeczytany 5689 razy)

Offline deely

  • Gaduła
  • Wiadomości: 489
    • deely.bandcamp.com
Odp: Mix do oceny (RG2228 + LE456)
« 03 Lut, 2010, 22:21:05 »
deely - posłuchałem i faktycznie brak trochę powietrza, troszki to zduszone. Więcej ognia z gitar!

Dzięki, powalczę jeszcze nad tym.

Przesteruj werbel i stopkę po pierwsze, "wyjdą" bardziej i będą miały większą pizdeczkę, bo troszkę anemiczne są na razie, szczególnie werbel. A poza tym podoba mi się, cieszę się, że gitarka Ci dobrze służy.

Dzięki wielkie za trik - faktycznie dopala fajnie garki. A gitarka jak najbardziej się sprawdza!

a mi się podoba motyw w 1:26, a reszta jest monotonna strasznie.. Mam wrażenie że słucham czegoś zapętlonego. Nie piszę tego złośliwie tylko nic więcej nie przyciągnęło mojej uwagi oprócz tego riffu.

Bo w dużej mierze są to właśnie zapętlone fragmenty ;) Tak jak już wcześniej wspomniałem - bardziej to test miksu niż kawałek. Ale dzięki za uwagi :)

Mega szacun! Kompletnie nie mam doswiadczenia w nagrywaniu w domu. Jak Wy to robicie ze jest taki sound wykurwisty i wogole skad te perki jakies sample masakra. Strasznie sie podnieciłem (to juz kolejny raz w tym dziale) przepraszam. Jestem pod wielkim impresem nie tylko tego tematu ale ogolnie wypocin domowych. Chociaz teraz sie zaczynam zastanawiac czy nie wychodze na idiote i czy to jest w domu nagrane czy nie. Nie rozumiem tych co mówia tutaj ze sound taki i owaki. Jest profeska. czirz!  :headbang:

Dzięki za miłe słowa men! Miksy robione tylko i wyłącznie w domku. Fajnie, że się podoba :) W każdym razie jeszcze mi daleko do niektórych domowych nagrywajków - choćby z tego forum :)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
14 Odpowiedzi
5353 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Lut, 2009, 13:50:22
wysłana przez deely
12 Odpowiedzi
3385 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Cze, 2009, 22:10:48
wysłana przez maarioo
4 Odpowiedzi
2908 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Paź, 2009, 12:49:36
wysłana przez karaś
13 Odpowiedzi
10683 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Kwi, 2013, 08:34:42
wysłana przez Sulphur
2 Odpowiedzi
917 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Sie, 2013, 06:37:02
wysłana przez kempas