Autor Wątek: Ostatnio oglądane filmy  (Przeczytany 551406 razy)

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #225 24 Sty, 2010, 00:47:37 »
Kompletnie nie porwał mnie ten film :-\ Do tego fabuła okropnie trywialna (choć tego można było się spodziewać). Nic nie zapadło mi w pamięci prócz muzyki Gregsona-Williamsa (za co daję +1 :D). Werdykt: 4/10.

Dobrze że mówisz, bo planowałem już ściągać. To chyba jest w top ten minionej dekady?

Nie mogę sobie przypomnieć tytułu, ale był jakiś taki film gdzie na początku gość umiera na krześle elektrycznym, a zaraz po tym jest retrospekcja i film jest o tym że próbuje uciec z więzienia (pamięta ktoś?). bez sensu oglądać film wiedząc że gościowi się uda..
parę było takich filmów, z krzesłem i retrospekcjami, poczynając od Kruka, a na Terminatorze kończąc... :lol:
poza tym - men, jakoś star łorsy zaczęli kręcić od środka i ludzie chodzili patrzeć jak to wszystko się wydarzyło w częściach 1-3. ;D

Edit:
Oglądałem przed chwilą Swiming with Sharks.
Spacey jak zwykle świetny, ale jakoś mnie ten film nie porwał. Tzn. dobry był i na pewno warto obejrzeć, ale kurde jakoś tak... no czuję spory niedosyt i bardzo imo historia chujowa niestety. Nie wiem co ten film miał mi powiedzieć, że twój szef jest chujowy, i co z tego, ma do tego pełne prawo, czy też może że twój szef jest chujowy, ale ty nic z tym nie możesz zrobić... nie wiem, nie łapię chyba... albo może "szołbiznes jest do bani". Może spróbuję jeszcze raz obejrzeć i coś zrozumiem.
Niemniej jednak, mimo że nie w HD (kończy mi się niestety miejsce na dysku :)) to dał jakoś radę, no i nieśmiertelny Spacey.
6/10

No ale i tak to nieźle, bo wcześniej próbowałem obejrzeć film pt. Amelia (nie mylić z Le Fabuleux Destin d'Amelie Poulain) i wyłączyłem go po 15 minutach. Raz że ta babka jakaś taka odpychająca, dwa że kompletnie nic się nie wydarzyło, co miałoby mnie zachęcić do obejrzenia tego, trzy że już zasypiałem. No i żeby nie było dość źle, tylko jeszcze gorzej, trafił mi się screener.
PADAKA!

Btw. po raz pierwszy w życiu zacząłem oglądać x-files... :D
« Ostatnia zmiana: 24 Sty, 2010, 00:55:01 wysłana przez Tolein »
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon