Autor Wątek: MYLY LUDZIE "PROMO NA ŻYWCA 2009"  (Przeczytany 13651 razy)

Offline stasiekmylyludzie

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 55
Odp: MYLY LUDZIE "PROMO NA ŻYWCA 2009"
« 19 Gru, 2009, 11:33:53 »
ok, ok, chłopaki, oczywiście liczyłem na surowe i krytyczne opinie, jednak z pewnymi sprawami zgodzić się nie mogę. Jesteśmy młodym zespołem i uważam, że takiej jakości nagranie jest bardzo dobre jak na debiutancki materiał, posiada klimat koncertu, babole i sporą siłę jak na jedną gitarę w zespole. Nienawidzę nagrań koncertowych robionych w studiu, ponieważ nie są one koncertowe, nienawidzę też nagrań studyjnych sztucznie wyczyszczonych, sterylnych i chirurgicznie poprawnych, na nagraniu jest słyszalna siódemka z naturalnym brzmieniem i przesterem z pieca i brzmi tak jak tego chcieliśmy, czyli bardzo potężnie. Nie zgadzam się też z teorią, że należy czekać, czy też ćwiczyć w piwnicy, by coś wydać, coś pokazać, czy tez pograć koncerty. Nic tak nie buduje i nie rozwija kapeli, jak granie koncertów, wydawanie płyt promo, wysyłanie ich do recenzji, nawiązywanie kontaktów, oraz wysłuchiwanie konstruktywnych ocen, także już tutaj wielkie dzięki za odsłuchanie tych kilku naszych piosenek, a za słowa krytyki podwójnie. I tak będziemy grać, nagrywać, wysyłać, koncertować, by w końcu stać się dobrym profesjonalnym zespołem, wciąż się uczymy i wolimy to robić na scenie a nie w piwnicy, lub na forum, lub dla kolegów z klasy, lub z klatki, wydaliśmy ta promówkę profesjonalnie w tłoczni i zamierzamy ja posłać wszędzie gdzie się da, Dziękuję wszystkim za opinie i szczęśliwego nowego, pa
« Ostatnia zmiana: 19 Gru, 2009, 11:37:47 wysłana przez stasiekmylyludzie »
lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
25 Odpowiedzi
25542 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Maj, 2010, 12:45:40
wysłana przez mondomg
6 Odpowiedzi
3128 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Maj, 2010, 00:37:53
wysłana przez Widek
7 Odpowiedzi
3276 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Sty, 2011, 10:52:38
wysłana przez mondomg
20 Odpowiedzi
6352 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Kwi, 2011, 21:34:28
wysłana przez Dale Cooper
5 Odpowiedzi
2892 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Lip, 2013, 10:21:35
wysłana przez Ajbi7