Autor Wątek: Moj pierwszy projekt Custom'a  (Przeczytany 25445 razy)

Offline mlodysatan

  • Pr0
  • Wiadomości: 633
  • Graj to co czujesz, to jest najlepsze !
    • KOZI RECORDS
Odp: Moj pierwszy projekt Custom'a
« 24 Lis, 2009, 02:48:22 »
Skala to tak na prawde niewielka pomoc w mojej ze tak to nazwe przeszkodzie biologicznej... Nie mam szerokiego rozstawu palcy lewej dloni przez dawny wypadek ktory mialem ( poszarpane miesnie bicepsu - zlozone na nowo :P - ale wiadomo to nie to samo ), to tez mi przeszkadza, gdyz no dluga gra rowna sie z bolem reki oraz to ze srodrecze nadgarstek i inne miejsca reki pod bicepsem nie sa do konca w 100% sprawne. Wydaje mi sie ze nie osiegne nia nawet jakis wielkich obrotow (jesli chodzi i Hammera i pull'ofa - co sie rowna z predkoscia palcy) dlatego tez nie ide na predkosc tylko na technike gry z dodatkiem lekkiego speeda. Moje solowki sa bardziej zlozone techniczne i caly czas je dopieszczam (nawet te ktore sa) po to aby byly czysto zagrane i dokladnie z danym dzwiekiem. To tyle apropo skali, moze sie to wydawac glupie, ale no tak pomyslalem i tak jest :)

Strun uzywam 9 jak na razie Da Dario (czy jak sie to pisze) ale chce przejsc na 10 i wtedy sprawdze jak brzmi. Wybor firmy z tego powodu ze sa tanie (kasy brak) jak bedzie kasa to polecam kazdemu Elixir'y.
 
Co do kosztow to nie chce ujawniac ceny prosze o zrozumienie lutnika. Nawet na stronie jest kontakt PLN wiec nie chce tu tego pisac :) Nie wiem w jakim celu tak jest, ale stwierdzam fakt ze nie chce ujawniac cen :)

Pozdrawiam

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
16 Odpowiedzi
5038 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Cze, 2008, 12:22:32
wysłana przez Pattini
7 Odpowiedzi
2738 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Cze, 2009, 14:42:14
wysłana przez pan mikos
27 Odpowiedzi
12092 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Sty, 2010, 15:41:47
wysłana przez primer
7 Odpowiedzi
2875 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Lip, 2011, 00:32:09
wysłana przez piotreksu
12 Odpowiedzi
2785 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Lip, 2011, 21:42:26
wysłana przez lord_awesomeguy