Autor Wątek: Jane Doe & Andy solo  (Przeczytany 4446 razy)

Offline Andy

  • Gaduła
  • Wiadomości: 440
  • Everybody jumps from the sound of a shotgun
    • www.atanband.com
Jane Doe & Andy solo
« 13 Gru, 2007, 22:30:02 »
Cytat: "Wojdus"
no dobra możesz do nas mówić "hi guitar noobs, im switching to killzone mode" ;). Te filmiki z pietruchą wymiatają. Czysta ciekawość jakiego softu uzywałeś przy nagrywaniu? Jaką masz karte dzwiękową jak wogole masz? :)


To jest stary material, do rejestracji i zaprojektowania bebnow uzylem programu Emagic Logica i Line6 do gitar, poza tym karty muzycznej nia bardzo pamietam (juz mam inny komputer)ale to byl jakis Teratec z sredniej polki.
Jakis czas temu kupilem zewnetrzna karte "MOTU 828", tyle ze Logic przestal robic program na PC (robia juz tylko na Maca),a Logic Gold Edition ktorego uzywalem do nagrywania nie chodzi niestety z Windows Vista :(  no i mam problem bo nie lubie Cubase ktorego wlasnie probuje opanowac (kompletnie mi nie lezy :x ), wiec prawdopodobnie zamowie Maca-sa takie gotowe zestawy do domowego nagrywania z zainstalowanym Logicem i dobra konfiguracja :D , tym bardziej ze wiekszosc muzykow z ktorymi mam kontakt w UK uzywaja Macow do nagran, wiec latwiej sie bedzie "porozumiec w tym samym jezyku cyferek :wink: "

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
1 Odpowiedzi
1721 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Lis, 2009, 12:16:28
wysłana przez mondomg
4 Odpowiedzi
1564 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Lut, 2012, 16:59:07
wysłana przez saurus
18 Odpowiedzi
5193 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Wrz, 2013, 13:58:26
wysłana przez Guitar Spot
6 Odpowiedzi
1322 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Gru, 2013, 15:43:03
wysłana przez Musza
6 Odpowiedzi
1771 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Lut, 2014, 22:33:33
wysłana przez Piotrucci