Autor Wątek: Co nas w życiu cieszy ;)  (Przeczytany 3034510 razy)

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 618
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Mam już swoją fałkę ósemkę. Nie da się na tym grać ale fajnie brzmi.

http://forum.sevenstring.pl/index.php?topic=7866.msg476434#new