Autor Wątek: Solar  (Przeczytany 2129 razy)

Offline Filun

  • Pr0
  • Wiadomości: 510
  • gwiazda mangozjebów
Odp: Solar
« 07 Maj, 2026, 20:25:01 »
Ja miałem A1.8, fajny i całkiem dobrze wykonany, ale z perspektywy czasu - nudny xd

A setup Evertuńczyka to jedna z prostszych rzeczy na świecie.
gitaro-modyfikator-amator

Post Scriptum: specjalne życzenia dla ✨fOrUm sEveNsTriNg✨ kocham was 🤘😤

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
2 Odpowiedzi
6089 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Sie, 2013, 22:25:42
wysłana przez ChopZeWsi
2 Odpowiedzi
5338 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Mar, 2018, 19:59:47
wysłana przez vastio
11 Odpowiedzi
8017 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Maj, 2020, 02:13:43
wysłana przez MadYarpen
15 Odpowiedzi
13654 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Kwi, 2021, 22:01:39
wysłana przez Frantick
0 Odpowiedzi
2333 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Sie, 2022, 10:53:29
wysłana przez rafalek