Autor Wątek: Monitory studyjne 8" do 1000zł za sztukę - PODxt, DAW, do słuchania.  (Przeczytany 1871 razy)

Offline Frantick

  • Gaduła
  • Wiadomości: 124
Podpisuje sie obiema rekami pod tym co jest napisane wyzej, np. u mnie gdzie presonusy stoja w maxie jakies 10cm od sciany i do tego jeszcze w kacie pokoju (tak wiem :facepalm) nie idzie f# (tego z normalnie nastrojonej gitary na 2 progu, nie jakis low tuning) zagrac bo dudni niemilosiernie jak sie te fale zaczna odbijac po pokoju. Eq na kolumnie jest skrecone zeby temu troche zaradzic, plus bass reflex jest z przodu, nie chce nawet myslec co by bylo jak by byl z tylu.
I choc generalnie kupilem glosniki z mysla ze beda zamiast pieca bo i tak gram z vst, tak wychodzi, ze nie uzywam ich do grania prawie wogole, do sluchania muzyki rzadko wszystko to lepiej ogarniaja mi sluchawki.
W sumie to ostatnio tylko przy ogladaniu filmow ich uzywam i nawet rozwazam czy se tego nie zamienic na jakiegos soundbara.
A i jeszcze jedna rzecz mi sie przypomniala ze wkurza mnie to ze wlaczniki do nich sa z tylu ale z tym sie wiele nie zrobi bo z jakiegos nie znanego mi powodu jest to standard w takich kolumnach.

No to se ponarzekalem :P




 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
3 Odpowiedzi
5563 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Paź, 2012, 16:49:23
wysłana przez Stivo2005
15 Odpowiedzi
7023 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Wrz, 2018, 21:36:44
wysłana przez Stivo2005
6 Odpowiedzi
4972 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Lip, 2019, 11:25:16
wysłana przez Mat