Autor Wątek: Pipaki do LTD SC-207  (Przeczytany 3239 razy)

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 421
  • It is useless, to resist.
Odp: Pipaki do LTD SC-207
« 18 Sie, 2023, 10:55:35 »
W jakim budżecie chcesz się w ogóle zmieścić? Bo nie wiem czy proponować Ci moje Seymour Duncan Duality 7 :D

To byłby chyba trochę overkill dla tej gitary :D No i chyba Duality nie są w formie tych "soapbarów", a takie są w sc-207.


Jak chcesz zostać przy aktywach to EMG707 polecam, można za śmieszne pieniądze dostać na olx teraz, w twoim wieśle to będzie ściana dźwięku bo masz fajny ciężki korpus.

Ciężki korpus to ma w gitarze (a już szczególnie w tej) tyle do gadania co mój pierd po drugiej stronie kraju.
Głównym czynnikiem jest umiejscowienie pickupa bridzowego w miejscu środkowego singla w stracie. Stąd ściana dźwięku a w zasadzie mułu.
Właśnie korpus raczej ciężki nie jest (jest z lipy), te wypasione serie były z mahoniu. Ten pickup na środku to się najlepiej nadaje do obniżenia na maxa, żeby w kostkowaniu nie przeszkadzał, ale ten przy moście to też jest zamulony.

Co to znaczy WYPASIONE? I dlaczego akurat z mahoniu a nie klonu, który był używany na body chyba tylko przez rok albo dwa?

Kup se po prostu jakiekolwiek EMG pod most. Ewentualnie na totalnie po taniości możesz przyczaić się na Duncan Designed z Schecterów. Chyba najlepsze OEMowe aktywy.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
0 Odpowiedzi
1726 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Paź, 2016, 19:13:07
wysłana przez mastEr_eXplorer
9 Odpowiedzi
7205 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Mar, 2018, 13:28:15
wysłana przez mastEr_eXplorer
11 Odpowiedzi
3437 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Sie, 2021, 22:31:49
wysłana przez ITHMW
13 Odpowiedzi
3688 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Lis, 2021, 22:08:41
wysłana przez Stivo2005