Autor Wątek: Dellinger 7-String Fixed Bridge  (Przeczytany 19509 razy)

Offline Andy

  • Gaduła
  • Wiadomości: 440
  • Everybody jumps from the sound of a shotgun
    • www.atanband.com
A grał ktoś na tym do jasnej kurwy i stu milicjantów?

A przynajmniej na jakimkolwiek Caparisonie?

..smieszna dyskusja :) ogolnie, ale co tam...gralem na kilku Caparisonach na ich stoisku podczas targow gitarowych w Londynie i co moge powiedziec o tej 7-ce: wioslo brzmi dobrze z deski, ma wygodny gryf..chyba po MM JP7 to Caparison pasuje mi najlepiej manualnie....wole go niz gryfy Ibanezow..ale to subiektywne odczucie, oryginalny Floyd Rose to klasyka wiec kwestia tego czy ktos lubi staly czy ruchomy..ja jestem zwolennikiem ruchomych mostkow wiec jest spox,markery na gryfie w ksztalcie tarczy zegara dodaja gitarze uroku..raczej zdjecie nie bardzo to potrafi oddac...no a przystawki Caparisona maja wystarczajaca pizde, zeby wystrzelic w kosmos tych co nie graja solowek ;D...co tu duzo pisac gitara jest prosta w swojej konstrukcji ale wykonanie instrumentu jest na wysokim poziomie....przypom ina mi Washburna N4....a cena..hmm..taka cene wystawila firma i jak komus pasuje to kupuje instrument, a jak nie to zamawia sobie customa u Nexusa czy Witkowskiego i ma swoje wioslo wg.specyfikacji.... albo biadoli jakie to Caparisony sa "hujowe" i drogie..po co???

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
37 Odpowiedzi
21854 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Lut, 2009, 23:09:05
wysłana przez Aston
7 Odpowiedzi
4446 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Paź, 2008, 22:35:09
wysłana przez BartekL
1 Odpowiedzi
2404 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Lis, 2009, 11:02:55
wysłana przez DeathMaster
2 Odpowiedzi
2760 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Sty, 2012, 10:34:19
wysłana przez kain999
[FIXED] Bleed

Zaczęty przez sharpi Muzyka

2 Odpowiedzi
1440 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Sie, 2012, 16:00:12
wysłana przez sharpi