Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1397349 razy)

Offline Luke

  • Gaduła
  • Wiadomości: 205
Mnie szokuje jak wiele osób teraz zmaga się z problemami zdrowia psychicznego i patrząc na tych ludzi nawet by się nie pomyślało jakie piekło dzieje się w głowach tych ludzi. Wczoraj wszedłem na Ultimate Guitar żeby dosłownie ściągnąć jednego taba i dowiedzieć się ze Trevor Strnad z The Black Dahlia Murder nie zyje. Dołączony do oświadczenia zespołu numer na infolinie dla ludzi zmagających się z myślami samobójczymi mówi wszystko. Wstrząsnęło mną to nie tylko dlatego że szkoda naprawdę barwnego i pozytywnego człowieka który współtworzył kapele, dzięki której stałem się lepszym gitarzystą, ale też dlatego że tak wiele osób decyduje się na ten krok tak naprawdę zupełnie znienacka i wszyscy zadają sobie pytanie „Dlaczego? Przecież on był takim pozytywnym i otwartym człowiekiem”. No właśnie, dlaczego. Depresja jest o tyle podstępna, ze jej nie widać i dlatego, że chorzy nie chcą, by otoczenie ją widziało. Czasem jak patrzę na ludzi których znam dobrze, zastanawiam się, ilu z nich może być dotkniętych takim problemem. I najbardziej frustrujace jest, ze często nie da się im po prostu pomóc.