Autor Wątek: TEST GIBSON FLYING V GOTHIC rocznik 2001  (Przeczytany 17066 razy)

Offline ITHMW

  • Pr0
  • Wiadomości: 996
...no to widocznie wszystkie trzy gibole były wadliwe, a to świadczy o jakości tej prehistorycznej marki :-)

Tylu ilu grajków, tyle różnych technik grania. Nie mam pojęcia jak długo stąpasz po świecie, ale jednak powinieneś wiedzieć, że każdy jest inny. Podałeś nazwiska znanych ludzi i OK, a co z tryliardem innych szarpaczy strun.
Moim zdaniem wszystkie te przykłady mają swoją drugą stronę. Jakość sprzętu, jego rodzaj i osprzęt plus faktyczna fizyka uderzania itp itd. Ja dorzucę przykład adekwatny do mojej wypowiedzi. Jeżeli znasz tego wykonawcę to powinieneś wiedzieć o extremum doboru strun do stroju. Steve Ray Vaughan moim zdaniem Dimebag bluesowej gitary, dla mnie ikona i najlepszy gitarzysta w swoim stylu. Zazwyczaj stroił wiosło o pół tonu w dół Eb na linach .013 – .017 – .026w – .036 – .046 – .056. Dla mnie kosmos, ale ziom miał taką dynamikę gry i zarazem moc, że właśnie dzięki temu stał się dla wielu No. 1

Także sprowadzę trochę Twoje pytanie na ziemię odpowiedzią ...    ... nie, nie jest lepiej tak nie napierdalać.
Ja preferuję dokładne, w chuj dynamiczne, siłowe granie niż jakieś pieprzenie się ze zwracaniem uwagi na głaskanie strun przy jakimś dupnym "shredding'u".

Autor wątku poległ na całej linii, włącznie z umiejętnościami, ale nagrywa jakieś tam filmy i raczej ma odbiorców więc niech mu koło dalej się kręci. Jak nie wyciągnie wniosków z opinii na temat jego filmów to ludzie będą odpalać je na parę sekund i w pizdu. Zanudzi odbiorców na śmierć.
INTERSTELLAR

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
20 Odpowiedzi
7543 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Lis, 2013, 09:58:51
wysłana przez Drozd
11 Odpowiedzi
4401 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Mar, 2015, 23:25:17
wysłana przez lefty
0 Odpowiedzi
2560 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Lis, 2016, 15:17:45
wysłana przez Stivo2005
6 Odpowiedzi
2894 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Lis, 2017, 21:44:26
wysłana przez Zomballo
5 Odpowiedzi
1860 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Sie, 2021, 14:04:58
wysłana przez dari555