Autor Wątek: Behringer UMC22 - OGROMNE zakłócenia  (Przeczytany 3924 razy)

Offline OMSON

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 110
  • A-zero
Odp: Behringer UMC22 - OGROMNE zakłócenia
« 04 Lip, 2021, 12:10:18 »


To naprawde kwestia interfejsu ? A tak go wychwalają :///
Trzeba było kupić UMC202HD, zainstalować ASIO od Behringera  i byłoby po problemach... Serio.

Wiesz co ja się na behringerze kolejny raz zawiodłem i stwierdziłem że pierdziele nic od nich więcej nie kupie :P

Mam nadzieję, że się nie obrazisz, ale już w poprzedniej wypowiedzi cisnęły mi się dosadne słowa, że jesteś (niestety) głupio uparty i sam se strzelasz w napleta swoimi wyborami, skoro ktoś Ci radzi konkretne, sprawdzone rozwiązanie, żebyś się nie wjebał na minę, a Ty brniesz jak pług w zaspy... No i przeczuwałem, że kolejnym Twoim obwieszczeniem będzie to, że Behringer to straszny gnój i jakże się zawiodłeś (kupiłeś chociaż nówkę, ze sklepu?) ;D

W sumie podobne zachowanie, jak u ludzi poszukujących "okazji życia" celem oszczędności kilku złotych i kupujących od polskich handlarzy-cwaniaczków Harley Bentony Deco i opisujący następnie markę jako dno i paździerze oraz jak się srogo przejechali... Gdzie wystarczyło kupić w Thomannie wersje nie dedykowaną na ścianę i wrażenia byłyby zgoła odmienne ;)

Ale to już tytułem dygresji. Jak czujesz, że się zawiodłeś, weź sobie to co wszyscy, czyli Focusrite Scarlett - najlepiej 3 generacji (chociaż tutaj się posłuchaj) i będziesz zadowolony.
« Ostatnia zmiana: 04 Lip, 2021, 12:16:32 wysłana przez OMSON »

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
9 Odpowiedzi
4813 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Kwi, 2012, 18:35:44
wysłana przez sharpi
2 Odpowiedzi
1871 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Kwi, 2013, 20:11:13
wysłana przez davidsantana27
Zakłócenia w głośnikach

Zaczęty przez Mat « 1 2 » Hardware

31 Odpowiedzi
11431 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Kwi, 2014, 13:39:54
wysłana przez Mat