Autor Wątek: Co nas w życiu cieszy ;)  (Przeczytany 1762741 razy)

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13900 07 Lut, 2020, 21:38:18 »
Serio ten dźwięk w Sony nie jest taki bułowaty dla was? Bo dla mnie był. Jak założyłem Bose i odpaliłem Slayera to ta gitara idzie tam jak przecinak, a w Sony tak biedniej trochę. Miałem takie wrażenie jakby ten dźwięk w Sony mnie szybko zmęczył. Co do serwisu to nie wiem. Widziałem testy jak koleś bose wygina we wszystkie strony i nie pękają, więc chyba git. Poza tym tutaj wszędzie są śrubki. Wszystko się wymienia w sumie :)

Mam Sony XM3 od jakiegoś czasu bo sobie kupiłem na murzyński piątek. Wcześniej znałem QC35 bo mój tata ma, ale jak dla mnie mimo iż grają zacnie to trącą już trochę myszką (microUSB, BT 4.2 itp.) a znowu ta seria 700 jeszcze droga. Sony wcześniej osłuchiwałem i też mi nie podeszły, miałem wrażenie, że są zamulone w stosunku do Bose. Zamówiłem Sony bo za dobre pieniądze je mogłem kupić i w momencie jak odpaliłem dedykowaną apkę na telefonie oraz lekko podbiłem środek to zacząłem lubić te słuchawki. I tak, bez EQ też powinny grać ale korzystam z nich tylko i wyłącznie z telefonem więc mam to EQ odpalone i jest git. No a reszta co oferują to jest cycuś glancuś, palce lizać. Poza jednym - KOMPLETNIE ZJEBANYM przełączaniem się między urządzeniami.