Autor Wątek: GFF Guitars - zna ktoś?  (Przeczytany 74731 razy)

Offline szreder

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 9
Odp: GFF Guitars - zna ktoś?
« Odpowiedź #100 06 Gru, 2019, 22:28:10 »
niby trafny wniosek....
oddajac sprawiedliwosc jestem w stanie nawet przyznac ze te gitary z gff które wyszły do ludzi sa moze i dobre ( zgaduje) ale....
- kazdej umowie zaliczki towarzyszy umowa okreslajaca model , zaliczke przyjeta i termin zakonczenia pracy-
- problem w tym ze......sciagnij cokolwiek z kogos kto nic nie ma, zmienia adresy.....narzedzi pracy nie mozna mu zabrac bo nie zarobi ( w swietle prawa ) na chleb....rozłoży komornikowi rece i powie ze bedzie sie starał
- jesli sprawa dotyczy 5 osób to sa szanse na raty odzyskac....\

------ale tutaj sprawa jest raczej ''szersza''
chciałbys zyc z werdyktem sadu który nie jest do zrealizowania?
Gff moze i ma checi ale nie ma jakiegokolwiek zaplecza finansowego...czyli jest w stanie przetrwac tylko dzieki dobrej renomie hehehe a.....tej juz nie ma i nie będzie raczej


Posty połączone: [time]06 Gru, 2019, 22:35:53[/time]
no i najwazniejsze....gi tara dla gitarzysty to nie jest zakup mieszkania czy samochodu...przynaj mniej w moim przypadku złożeniu zamówienia towarzyszyła nieskazitelna wiara w uczciwosc, profesjonalizm i w przypadku swiezej firmy- wole nagłośnienia jej ''zawodowych'' produktów
taaaaaak- i mile zaskoczyłem sie ze dostałem papier ppotwierdzajacy zamówienie z terminem zakonczenia etc ale pan arek....on ma checi i moze nawet upór...tyle ze go zycie przerasta...a jak juz go przerosnie to wszyscy zostaja z automatu na lodzie bo upadłośc załatwia w jego przypadku sprawe
.... a tego ze on tego nie planuje (wał) ....nie bede mu zarzucał....ot taki PECH i ciężki polski rynek

Posty połączone: 06 Gru, 2019, 22:46:33
ja tu sie nie rozpisuje zeby wdawac sie w polemike, chwalic sie sukcesem w odzyskaniu czy tez popierdolic głupoty przeciwko komus kto daje narzedzia pracy gitarzystom....... ja tu pisze do ludzi takich jak ja którzy nie raz wysłali ( tak jak ja) takiemu np Witkowskiemu hajc bez żadnego scisku zwieraczy ze koles zniknie...ewentualn ie martwili sie o date oddaania oscylujaca wokół poslizgu ala 1-3 miesiace........... nie kurwa rok bez zaczetego korpusu....jak ktos nie da wiary to załącze umowe
SWIAT SIE ZMIENIA...ten GITAROWY TEŻ...pilnować sie trzeba
« Ostatnia zmiana: 06 Gru, 2019, 22:46:33 wysłana przez szreder »

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
34 Odpowiedzi
36732 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Maj, 2010, 14:30:27
wysłana przez youshy
12 Odpowiedzi
11653 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Paź, 2011, 19:30:58
wysłana przez matisq
0 Odpowiedzi
2493 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Lip, 2014, 22:24:37
wysłana przez Luke
0 Odpowiedzi
1144 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Lis, 2022, 16:27:34
wysłana przez Dale Cooper
5 Odpowiedzi
929 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Gru, 2023, 12:11:29
wysłana przez Omlet