Autor Wątek: [NGD] Znowu 7 bez głowy i z krzywymi progami  (Przeczytany 12837 razy)

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
:D Chyba już się przyzwyczaiłem, bo obecnie prawie każdy headless z ff mi sie podoba. Natomiast headlessy bez ff wyglądają, jakby czegoś im brakowało (z wyjątkiem Zeusa, który jest, kurwa, genialny). Ale to mocno indywidualna kwestia.

Co do fretworku to bez najmniejszych zastrzeżeń, jest tak, jak powinno być, czyli wzorowo. Jeśli chodzi o profil, to wygodnie leży w łapie, po pierwszym wzięciu w łapy skojarzyło mi się z Regiusem, choć sprawia wrażenie ciut węższego i lekko odchudzonego. Mostek pod łapą leży trochę gorzej niż ten z Kiesela, pewnie na dłuższą metę mogą być irytujące siodełka mostka. Ale jak mi podeszła popielniczka w tele, to i tu nie będę narzekał.
B ( o ) ( o ) B S

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
8 Odpowiedzi
12590 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Kwi, 2009, 16:32:33
wysłana przez wuj Bat
3 Odpowiedzi
4714 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Lip, 2012, 00:35:39
wysłana przez youshy
26 Odpowiedzi
24498 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Lut, 2015, 14:16:22
wysłana przez rafalek
10 Odpowiedzi
6024 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Lip, 2018, 09:18:46
wysłana przez sify11
30 Odpowiedzi
14081 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Gru, 2018, 00:44:55
wysłana przez g-zs