Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1677814 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Uważasz go za wiarygodnego ekonomistę, znawcę finansów, któremu byś dał swoją krwawicę, żeby zainwestował - kiedy gada o protestach inicjowanych przez agencje wywiadowcze? BTW odnieś się w końcu do tego - dowód, dowodzik, dowodziczek! Kolejny też raz wracam do pozwalania (kto i komu??) na te rzekome eksperymenty na Banku Centralnym Japonii. Mówisz, że za pozwoleniem rządu Japonii ich bank może doprowadzić do sytuacji, kiedy będzie ten rząd szantażował??
Dla mnie taka osoba jest po prostu niewiarygodna. Rzuca hasła z dupy, jak ww. Tak, przecież wprost tworzy teorie spiskowe. Ktoś go w ogóle kiedyś publicznie prosił o uzasadnienie tych wypowiedzi i dostał je? Tak to sobie facet w tym swoim uśmieszkiem może w zasadzie mówić co chce, bo nikt nie mówi: chwila, chwila, skąd te informacje? Chyba są bardziej profesjonalni doradcy w tym kraju, przynajmniej nie udajacy, że znają tajne zakamarki polityki. Zresztą właśnie wrzuciłem w wyszukiwanie opinie o panu Czarku Głuchu, czemu ludzie piszą np. "Znany chińsko-rosyjski propagandzista Trader21 dał kolejny popis swoich manipulacji", na forum bankier.pl "jak można słuchać tego pajaca" itd. Kontrowersyjna postać, ładnie mówiąc. W finansach to nie zaleta.

PS. Naprawdę nie znam faceta, ale właśnie przeważające opinie o nim by mnie ani trochę nie zachęciły do dania mu swojej kasy czy słuchania rad. Naprawdę nikt nie weryfikuje tego co on mówi?

PS 2. CDPR taka sama bańka? Zjazd od grudnia 2018? Pan Trader mówił w grudniu, że jeszcze 70-80% spadnie! To nie są ostrożne szacunki, to już trzeba coś wiedzieć, żeby tak powiedzieć. A zobacz no załącznik.
« Ostatnia zmiana: 22 Sie, 2019, 23:02:05 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!