Autor Wątek: Co nas w życiu cieszy ;)  (Przeczytany 1760835 razy)

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13600 15 Cze, 2019, 00:11:11 »
Mało zabawne. Pełno jest takich pojebów, co zasypują urzędy pytaniami z dupy, na które prawo nakazuje udzielić odpowiedzi, nierzadko doprowadzając do paraliżu działania lub co najmniej sporych opóźnień w załatwieniu ważniejszych spraw...

Zdecydowanie, wszystko wina tych pojebów, co piszą do urzędów. Jakby nie mogli sobie znaleźć innego zajęcia. Niektórzy to nawet są tak bezczelni, że przychodzą osobiście i coś od nas chcą! Gdyby nie ludzie, to urzędy działałyby szybciej...

Nie zrozumiałeś. Więc stój dalej jak ten głupi chuj w kolejce, bo przed tobą muszą obsłużyć stado typów z arcyważnymi zapytaniami o liczbę pryszczy na dupie.

Zrozumiałem, mam w rodzinie urzędnika (niestety) i mniej więcej wiem, co się tam dzieję. Urzędnicy potrafią mieć w dupie zwykłego obywatela, a co dopiero takiego śmieszka. Jeżeli uważasz, że ktoś się przejmuje takimi mailami, to nie wiesz, o czym mówisz...
No i przy okazji, nie stoję, jak ten głupi chuj, w kolejkach. Co tylko mogę, załatwiam przez internet, bo teraz już prawie wszystko można załatwić zdalnie. Polecam ;)
« Ostatnia zmiana: 15 Cze, 2019, 00:13:13 wysłana przez Johnny »
Jazz, Lounge, Downtempo