Autor Wątek: Komentarze do ogłoszenia "5x Ibanez Japan! Tylko sztuki ze złotego okresu Ibaneza!"  (Przeczytany 16530 razy)

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 969
Podsumuję tak to, że przeliczając cenę rg7620 z jakiegoś komisu z USA i Japoni wychodzi 4 tysie to nie znaczy, ze to wiosło jest tyle warte. Ktoś kto będzie chciał wydać 4 tysie na używaną gitarę w rg7620 znajdzie tylko tyle, że jest japońska, Jest warta 2000 -2500 i tyle.

Mówienie komuś, że jest warta więcej jest to handlarski smród. Przykład mój ibanez k7 kupiona na ebayu, zakup nie przekroczył ceny 4 tysi, może miałem szczęście. Ale sam uważam, że ta gitara nie jest warta 5 tysi jak się teraz na ogłoszeniach wrzuca. Uv7 5k max, zobaczcie po ile Niemcy sprzedają (a nieraz widziałem aukcję, za ładne i zadbane uv777 nawet nie przekroczyło 1000 euro). To jest, niestety, wmawianie komuś, że ma zapłacić więcej za coś co tyle nie jest warte.

Np. https://www.ebay.pl/itm/RAR-Japan-Ibanez-RG-7620-7-Saiter-7String-Lo-Pro-Edge-Dimarzio-Prestige-J-Custom/232730581971?hash=item362fd2dbd3:g:NkMAAOSwgd1azkV8 wisi od miesięcy