Autor Wątek: [NGD] .* bez głowy i z krzywymi progami  (Przeczytany 10681 razy)

Offline OMSON

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 122
  • A-zero
Odp: [NGD] .* bez głowy i z krzywymi progami
« 23 Wrz, 2018, 01:09:42 »
Jedyne co tutaj fajne, to moim zdaniem niektóre linie bezprogowego basu... Reszta infantylna i sztuczna. Ten blast w środku podczas tappingu tak z doopy, że w połączeniu z wielkim entuzjazmem perkusisty (no tak, koleś mógł się wreszcie wyszaleć przez chwilę) wypada, jak dobry gag w komedii. ;D ;D ;D Klip to jakiś miszmasz podpierdolonych motywów (np figura tantryczna żywcem wyjęta  z 'Bleed', skrawki łańcucha DNA z Prometeusza, jakieś timelapsy zygot z The American Gods, do tego wypedziowane bródki muzykantów oraz wyreżyserowane gejowskie pozy... wszystko tworzy tak przekomiczną całość dopełnioną tymi "modnymi" gitarami, że aż mnie skręca; jak można tak bezrefleksyjnie powielać oklepane schematy na siłę wbijając się w trendy?). Jakbym miał podać jakieś studium pozerstwa, to byłby chociażby ten klip. Do sedna - obrzyny chyba nawet dopełniają tutaj konwencji w zestawieniu z metra ciętymi "aktorami" :) Wrzuciłem dla draki, bo mają identyko kształty, jak obrzyn założyciela tematu, a tu takie zaskoczenie. Mam nadzieję , że ktoś zakuma. ;)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
3 Odpowiedzi
2918 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Lip, 2012, 00:35:39
wysłana przez youshy
10 Odpowiedzi
4817 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Lip, 2018, 09:18:46
wysłana przez sify11
20 Odpowiedzi
10683 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Paź, 2019, 16:45:05
wysłana przez g-zs