Autor Wątek: [NGD] Kisiel bez głowy i z krzywymi progami  (Przeczytany 4853 razy)

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Jak każdy Kiesel i ta, wierna tradycji, proporcje ma niczym rozdeptana, Strasna Zaba :D
Gratulacje!

Częściowo się zgadzam, ale na decyzję i Kieselu zadecydowało kilka czynników. Jako że ta gitara miała być eksperymentalna (nie byłem pewny czy headless z FF to moja bajka), więc nie chciałem przekroczyć limitu $$$ który sobie nałożyłem. Nie do końca też przekonywało mnie kupno koreańca za 6-7k pln, więc odpadły Ormsby i Strandberg. Limit kwotowy, jaki sobie nałożyłem, zdyskwalifikował Skervesena (nie chciałem podstawowej specki i wolłame NTB). A że od razu trafił się Kiesel o specce prawie idealnej (jedyne co sam bym zmienił to drewno skrzydeł na jakieś inne, ładniej wyglądające, reszta była dokładnie taka jak chciałem) i cena była dobra, to nawet biorąc pod uwagę cło i VAT, nie przekroczyłem zakładanego budżetu.

W skrócie - wybrałem wiosło z interesująca mnie specką i w założonym budżecie, kształt był kwestią drugorzędną :)

No proszę, największy hejter Carvina sprawił sobie Kiesela :D

Z tego powodu wahałem się, czy robić to NGD :D
B ( o ) ( o ) B S

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
3 Odpowiedzi
2922 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Lip, 2012, 00:35:39
wysłana przez youshy
30 Odpowiedzi
10699 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Gru, 2018, 00:44:55
wysłana przez g-zs
20 Odpowiedzi
10686 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Paź, 2019, 16:45:05
wysłana przez g-zs