Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1671205 razy)

Zomballo

  • Gość
Mnie wkurwia jak przychodzi lala do sklepu, nie weźmie koszyka tylko jebnie na ladę gumę do żucia a potem kopytkuje po obejściu, niczym Kasztanka na narodowym święcie, zbiera pod pachę pomidory, ogórki, bułki w kształcie penisa i inne pokemony a na koniec kwituje: "...przepraszam ja tu stałam...". Człek prosty, zaspany z rana a tu  zaskoczenie rodem Niemców z czasów okupacji. Chwila otrzeźwienia i konsternacji! Niestety poranne powietrze nie dokonało tego do zostało stworzone, pewnie materiał już na tyle zużyty by nie poddawać się szybko chemii. Zebrałem się w sobie i puściłem wysoce podniesionym tonem, strasznie obraźliwą i dotkliwą wiązankę (celowo biorę w spoiler bo forum czytają młodzi junacy):
Spoiler
Przepraszam za ten horror ale po wylaniu żółci (dobrze, że nie jej ciemniejszej wersji czyli brązu) od razu zrobiło mi się lżej.

Edit!
Ojojojoj! Dwa wkurwy po sobie. Koniec świata! Chyba wyczerpałem limit na ten rok?
« Ostatnia zmiana: 09 Wrz, 2016, 07:59:26 wysłana przez Zomballo »