Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1671219 razy)

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 429
  • It is useless, to resist.
Kupiłem sobie nowy telefon. Chuj z tym jaki. Ważne, że nowy. Do niego kupiłem sobie nowe etui, oryginalne, firmowe, fajne, żeby telefonik był bezpieczny. Co się okazało? Po 3 tygodniach etui ze względu na swoją budowę rozjebało mi ekran telefonu. Gorilla 4 kurwa glass w morde jebana. Zadzwoniłem do producenta - powiedzieli, żebym poszedł sobie do punktu serwisowego. Poszedłem. Jedna pani z początku powiedziała, że "nie da rady" druga przyszła i powiedziała "że do 3 msc oni to naprawiają". To wzięli i wysłali do CCS w Piasecznie. Mówię spoko, naprawio. Ta - chuja. Po tygodniu gdy telefonu nikt nie tknął zadzwoniłem do tych ludzkich spierdolin. Powiedzieli, że "ponaglą, bo dużo itp". Następnego dnia proszą o kontakt w sprawie naprawy. Powiedzieli, że tego modelu nie naprawią w ramach gwarancji. Kurwa o co chodzi. Okazuje się, że to "promo" z naprawą zepsutych przez oryginalne etui wyświetlaczy obejmuje nie mój model, tylko flagowca tej marki. I odpłatnie za 390 zł mi naprawią to. Stwierdziłem, że ich pojebało i żeby mi skurwysyny oddały telefon. Pani w punkcie serwisowym powiedziała "spoko, wysyłam mejla żeby oddali". Dziś dzwonię do centrali - mejla nie dostali, dopiero po moim telefonie Pani w centrali poinformowała mnie, że poszła informacja od niej, że mają mi BEZ NAPRAWY odesłać ten jebany w dupe wytwór szatana. Miałem nadzieję, że dziś dostanę info, że wysłali. No nie wysłali. Więc kolejny weekend z gównotelefonem muszę przeżyć. Pewnie dostanę dopiero we wtorek. Oby.  Kurwa jebana Polska mentalność.

Szczerze nie polecam nikomu ani help serwisu we Wro przy Ruskiej 34 ani tego zjebanego CCS. Spierdalać jak przed ogniem. Jeśli macie tam kogoś znajomego, to możecie powiedzieć, że jest niekompetentnym gównoczłowiekiem. Amen. Kurwa. Bo przecież w Polsce nic nie załatwisz.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.