Autor Wątek: Co nas w życiu cieszy ;)  (Przeczytany 1757464 razy)

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 397
  • HUE
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #12350 29 Sie, 2016, 16:02:28 »
Kuuuuuuurwa nazbierało się tego... LECIMY:
1. Farmacjo witam (za 6 lat zapraszam po legalne dragi przed trasami koncertowymi itp. itd. :D)
2. Lekcje gitary z nikim innym jak naszym kochanym @youshy  :-*)
3. Chyba skompletowaliśmy materiał na EPkę, jeden kawałek skończyć i robimy poważnie nagrywki w miesiącu wrześniu :devil:
4. Niedługo przyjdzie do mnie Fractal (niby jedynka no ale nadal się jaram fchuj)
5. W ostatnich dwóch miesiącach dwa razy imprezowałem ze swoimi muzycznymi guru (czyt. Monuments i Modern Day Babylon)
6. Tomas mnie skojarzył jak do niego podbiłem na MateriaFest i dostałem na twarz kostki (ja tam się jaram, kolekcjonuję takie rzeczy :D)
7. Ograłem sobie Skerve 4TR (zajebista, chcem ósemki ;__;)
8. Dalej jestem ze swoją :love: i jest zajebiście, w sobotę zaliczyliśmy z Nią i moimi przyjaciółmi zajebistą trasę przez pół Polski na ów koncert i jak na fakt że jestem stara dupa i oczko mi pykło to jestem zajebiście zadowolony z całego wyjazdu mimo tego że byłem jedynym kierowcą :D
9. Zarobiłem tyle że stać mnie nawet było na wakacje więc 3.09 wypierdalam do Santa-Susana (w końcu hiszpański siędo czegoś przyda  :lol: )

No i jeszcze poznałem trochę Skervesenowskiej familii bo zjawili się ludziowie z zagramanicy na MasteriaFeście, dowody poniżej :D

Spoiler