Autor Wątek: Test pickupów - EMG81, EMG85, EMG89, SD Black Winter, SD Distortion, SD Nazgul  (Przeczytany 7807 razy)

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 421
  • It is useless, to resist.
Kiepski wzmacniacz do porównania. 5150 i pochodne zabijają wszelkie niuanse.

Bzdura. W tej samej gitarze miałem już kilka pikapów i każdy gadał inaczej. Na tym samym wzmacniaczu. I ustawieniu EQ.

I Vki faktycznie mają charakterystyczne brzmienie, nawet na EMG81 - dużo góry, mało dołu.

Wszystkie? Jezu, już Ci spokojnie mógłbym znaleźć jedną, która grała z goła inaczej. Co jak co, ale taki profesjonalny redaktor nie powinien rzucać takimi ogólnikami, które w bardzo łatwy sposób można obalić. No chyba, że mamy standardowo wychodzić z założenia, że Ty wiesz wszystko najlepiej?

Nie pozostaje nic innego jak się popłakać :) zamiast łapać za słówka proponuje skupić się na temacie

Mam gigantyczne uczulenie na rzucanie pustych ogólników nie podpartych niczym. I szufladkowanie wg jakiegoś swojego widzimisię. Jeśli nie chcesz takich czepialskich mend jak ja, to wystarczy wypowiadać się ciut bardziej merytorycznie i mieć na poparcie słów jakieś argumenty, bo sorry, ale tekst "słabo wybrzmiewają, bo mają mało drewna" jest tak wyssany z palca, że ja jebie. Poza tym są Vki drobniejsze i rozlazłe jak plama oleju (vide Framus Devina). I już Twój tekst można sobie w buty wsadzić ;) Nasrasz topu i Vka będzie miała "więcej drewna" niż np. Blekmaszyna.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
18 Odpowiedzi
5547 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Kwi, 2013, 17:14:52
wysłana przez lupus
0 Odpowiedzi
1873 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Sie, 2013, 19:34:04
wysłana przez Sulphur
8 Odpowiedzi
3379 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Lis, 2014, 00:09:26
wysłana przez wuj Bat
9 Odpowiedzi
3532 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Mar, 2016, 17:17:42
wysłana przez 7th
4 Odpowiedzi
1106 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Lip, 2021, 18:59:02
wysłana przez Stivo2005