Autor Wątek: Kanał gitarowy - jakieś pomysły?  (Przeczytany 22060 razy)

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 457
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Brudne Brzmienie
Pytanie na szybko, wiem że Jeża ktoś tam ignorował, gdzie mogę znaleźć tę funkcję?

Kto NIE ignorował Jeża, that's the real question :D

A co do tematu - bardzo jestem ciekaw jak ten kanał wyjdzie, z jednej prostej przyczyny - mamy cztery strony tekstu w stylu 'zaraz kanał będzie', 'już prawie gotów', 'siedzę i montuję', 'nowa jakość'. Jakby trochę nie rozumiem podejścia, bo to takie lwronkowe jest - zaraz będę budował gitary, buduję, buduję - o nie, okazało się że chujnia. Chociaż tyle, że lwronk poszedł po rozum do głowy i zaczął coś robić logiczniej - wypuścił trochę wioseł, powysyłał, ludzie poogrywali, wyrazili swoją opinię.

IMHO jeśli ktoś chce się brać za muzyczne jutuby to powinien to robić jak Ola czy Fluff - a na naszym forum, tak jak @Widek , @Musza , nie wiem, @sinquestsound czy ostatnio @baz0k - czyli wrzucić, dopiero się chwalić i szukać opinii. INB4 - co ty wiesz o jutubach - a wiem, bo też robię; nieregularnie i niegitarowo, ale robię.

Nie wiem czy to trochę nie jest z dupy strony - ja rozumiem, jesteś endorserem tego, tamtego, siamtego; tu chłopaki z Łodzi Ci robią czołówkę - i co z tego?

Jestem ciekaw jak Ci to wyjdzie, bardzo.

Spoiler
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Profile na Tonexa, Kempera i inne -> https://brudnebrzmienie.pl/