Autor Wątek: Kanał gitarowy - jakieś pomysły?  (Przeczytany 22052 razy)

Offline Tomek Martyniak

  • Gaduła
  • Wiadomości: 243
  • żartowałem przecież
@Tomek Martyniak czyli będzie dziś czy nie?

Czekam na czołówkę, jak się animatorzy uwiną - a telefonowałem i twierdzili że tak - to będzie :)

Offline Wolfhorsky

  • Gaduła
  • Wiadomości: 311
Zaraz będzie, że krowa, która dużo muczy, mało mleka daje..
Sprzedaję graty -> lukaj na forumową giełdę.

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Zaraz będzie, że krowa, która dużo muczy, mało mleka daje..

Ale krowy to ty szanuj
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline Matzer

  • Gaduła
  • Wiadomości: 183
  • chcę być Pr0
Ta... będzie... przecież to się musi jeszcze zuploadowac i w ogóle yt musi zniszczyć jakość więc jednak dajmy sobie więcej czasu  ::)

Offline Guitar Spot

  • Gaduła
  • Wiadomości: 190
  • www.guitarspot.pl
    • Autoryzowany Dealer Suhr, Aristides, Skervesen w Polsce
Wszystkie dzieci w przedszkolu wiedzą jak kończą się takie szumne zapowiedzi.
Autoryzowany dealer Suhr, CAA, Jim Kelley, Aristides : http://guitarspot.pl

Offline Tomek Martyniak

  • Gaduła
  • Wiadomości: 243
  • żartowałem przecież
 
Wszystkie dzieci w przedszkolu wiedzą jak kończą się takie szumne zapowiedzi.

Dziękuję za zainteresowanie, przekaż wszystkim dzieciom ze swojego przedszkola że w temacie pisałem o TYM tygodniu i z naciskiem na środę. Ale ten tydzień się jeszcze nie skończył.

Poza tym dzieci z Twojego przedszkola też wiedzą że co nagle to po diable :)

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 430
  • It is useless, to resist.
Rozumiem, że jak my msmy całkiem uzasadnione obawy odnośnie postawy i działalności Tomka na forum i jego stosunku wobec innych, to dostajemy po łapkach, a w drugą stronę, z jakimiś tanimi i żenującymi wycieczkami to jest wszystko spoko?
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline Guitar Spot

  • Gaduła
  • Wiadomości: 190
  • www.guitarspot.pl
    • Autoryzowany Dealer Suhr, Aristides, Skervesen w Polsce
Wiadomo, jakość najważniejsza. A może chodziło o 1 czerwca 2020 ?
Autoryzowany dealer Suhr, CAA, Jim Kelley, Aristides : http://guitarspot.pl

Offline Tomek Martyniak

  • Gaduła
  • Wiadomości: 243
  • żartowałem przecież
Rozumiem, że jak my msmy całkiem uzasadnione obawy odnośnie postawy i działalności Tomka na forum i jego stosunku wobec innych, to dostajemy po łapkach, a w drugą stronę, z jakimiś tanimi i żenującymi wycieczkami to jest wszystko spoko?

Wy czyli kto ... Ty i jeszcze kilka osób ... w większości anonimowych, którzy mogą sobie jebać po mnie z domowego zacisza. Twoja ocena mojej postawy jest poza kategoriami które życzę sobie eksplorować, bo nie wiem jak się nazywasz i nie wiem jak wyglądasz.

Poza tym, mój stosunek do ludzi to czysta wzajemność, bez względu na to kto kryje się za klawiaturą.

Pozdrawiam :)

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 430
  • It is useless, to resist.
Rozumiem, że jak my msmy całkiem uzasadnione obawy odnośnie postawy i działalności Tomka na forum i jego stosunku wobec innych, to dostajemy po łapkach, a w drugą stronę, z jakimiś tanimi i żenującymi wycieczkami to jest wszystko spoko?

Wy czyli kto ... Ty i jeszcze kilka osób ... w większości anonimowych, którzy mogą sobie jebać po mnie z domowego zacisza. Twoja ocena mojej postawy jest poza kategoriami które życzę sobie eksplorować, bo nie wiem jak się nazywasz i nie wiem jak wyglądasz.


Nie liczyłem, że zrozumiesz, bo to nawet nie było do Ciebie pytanie ;)
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
No to juszty Tomek wiesz co Nawałka czuje przed miszczostwami.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Tak to czytam i po mału przestaję się dziwić, ze zrobili Tobie panie Tomku ten hejterski profil. Zastanaawiałem sie po kija to ktoś robił bo ani nie jesteś jakis bardzo znany, ani nie masz większych skucesów, za które ludzie nienawidzą innych, ale masz jedną rzecz, łykasz wszystko jak zaba muł ( bez urazy ) wchodzisz bardziej lub mniej udanie w internetowe dyskusje z któórych nic nie wynika oprócz narastającej niechęci do Ciebie. To jest Tobie doprawdy potrzebne ? Mniej pisz wiecej rób.
Piszesz o swoich doswiadczeniach z tego okresu, ale ja patrze na to inaczej. Nie wyciągnałeś z tego zadnych pozytywnych wniosków dla siebie, a jedynie nauczyłeś sie być arogancko ignorancki o ile już wczesniej taki nie byłeś. To jest bez sensu i do niczego nie prowadzi.
Twój miszcz zen

Offline Tomek Martyniak

  • Gaduła
  • Wiadomości: 243
  • żartowałem przecież
Tak jak mówiłem, materiał jest gotowy i czekam na czołówkę :)

Offline Guitar Spot

  • Gaduła
  • Wiadomości: 190
  • www.guitarspot.pl
    • Autoryzowany Dealer Suhr, Aristides, Skervesen w Polsce
Tak jak mówiłem, materiał jest gotowy i czekam na czołówkę :)
Łucka filmufka, taka terminowa....
...a potem czekanie na montaż, upload, naprawę internetu bo się zwali, problemy z jutubem i na końcu przerwie sex z modelką, która akurat Cię uwiodła no i nie mogłeś zajmować się takimi pierdołami jak jakieś filmiki na jutup. Potem jeszcze wpadną chłopaki z ijespi ze swoimi modelkami i stwierdzą, że za mało produktplejsmentu wrzuciłeś i będziesz musiał jeszcze raz filmik przerabiać. 2020 jak się patrzy :) Zresztą do tego czasu stwierdzisz, że dla hejterów nie ma co nagrywać i zaorasz projekt.
Autoryzowany dealer Suhr, CAA, Jim Kelley, Aristides : http://guitarspot.pl

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Cytuj
Tak jak mówiłem, materiał jest gotowy i czekam na czołówkę :)
Na czołówke to Ty tu idziesz od dłuższego czasu :D
« Ostatnia zmiana: 02 Cze, 2016, 10:45:37 wysłana przez wrobelsparrow »

Offline delaa

  • Gaduła
  • Wiadomości: 129
    • Youtube

Czekam na czołówkę, jak się animatorzy uwiną - a telefonowałem i twierdzili że tak - to będzie :)


Potwierdzam - mam cynk z Platige Image, że Pan Bagiński już puścił rendery.

Orange

  • Gość
Panowie proponuję sobie dać na wstrzymanie. Ja rozumiem, że się nic nie dzieje za bardzo na forum, więc jak wyskoczy coś ciekawego to się wszyscy rzucą jak pedofil na sześciolatkę. Przypominam jednak, że licznik postów staje w Offtopie. Poza tym dajcie człowiekowi zrobić coś, a nie odpisywać na wiadomości. Bo to serio zaczyna być żenujące jak co chwila "o 5 minut temu napisałem, że kiedy będzie? Nie ma? A to mu dojbie. No nie odpowiada. Aaaaaa 6 minut juz minęło". Ogarnijcie się ludzie. Serio- istnieje świat tam na zewnątrz, może niektórzy mają jakieś życie towarzyskie, nie wiem- pracę, do której trzeba iść?

Posty połączone: 02 Cze, 2016, 10:36:32
I nie to, że Cię bronię, Tomek. Bo już po Tobie jechałem w innych tematach i będę pierwszy, który rzuci kamieniem jakby co :P

I żeby wycieczki były bardziej odobiste- just in case. Mam odwagę się podpisać.
Pozdrawiam Tomasz Nowak
« Ostatnia zmiana: 02 Cze, 2016, 10:38:17 wysłana przez Orange »

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Cytuj
istnieje świat tam na zewnątrz
Chyba kurwa u was :D

Offline Tomek Martyniak

  • Gaduła
  • Wiadomości: 243
  • żartowałem przecież
Potem jeszcze wpadną chłopaki z ijespi ze swoimi modelkami i stwierdzą, że za mało produktplejsmentu wrzuciłeś i będziesz musiał jeszcze raz filmik przerabiać. 2020 jak się patrzy :)

I'm not Suhr about it :)

Offline Guitar Spot

  • Gaduła
  • Wiadomości: 190
  • www.guitarspot.pl
    • Autoryzowany Dealer Suhr, Aristides, Skervesen w Polsce
Ogarnijcie się ludzie. Serio- istnieje świat tam na zewnątrz, może niektórzy mają jakieś życie towarzyskie, nie wiem- pracę, do której trzeba iść?
Orange, pozwol ze Ci to ogarne.
Jak ktoś ma świat, a Tomek bez wątpienia ma to wszystko jest super. Ale to się wtedy planuje odpowiednio, nie pisze się, że tego i tego wielka premiera, że będzie super, że animatorzy. Wielkie podkrętki i potem niedotrzymanie terminów. Tak robił lwronk i został słusznie pojechany. Wyciągnął chyba wnioski to teraz więcej robi i mniej pisze. A przede wszystkim pisze jak już zrobi. Tutaj ciągle nauka w toku...

Zapomniałem dodać:
Pozdrawiam, Michał Lipiński
« Ostatnia zmiana: 02 Cze, 2016, 10:57:33 wysłana przez Guitar Spot »
Autoryzowany dealer Suhr, CAA, Jim Kelley, Aristides : http://guitarspot.pl

Offline Tomek Martyniak

  • Gaduła
  • Wiadomości: 243
  • żartowałem przecież
Ale to się wtedy planuje odpowiednio, nie pisze się, że tego i tego wielka premiera, że będzie super, że animatorzy. Wielkie podkrętki i potem niedotrzymanie terminów.

Szanowny kolego, to są jakieś konfabulacje. Założyłem temat żeby zaczerpnąć zdania innych w tym zakresie a od około dwóch tygodni jestem w trakcie produkcji czterech odcninków jednocześnie.
Nie pisałem o żadnej wielkiej premierze a pojęcie nie dotrzymanego terminu nie ma najmniejszego sensu w odniesieniu do treści które zamieszczam, dlatego że nie mam żadnych zobowiązań wobec nikogo w tym zakresie.

Poza tym powtarzam - prześledź temat, jest napisane o tym tygodniu, z naciskiem na środę. Piszę o tym jaki jest powód zmiany terminu - animatorzy chcą przetestować różne warianty, content mam gotowy.

To inni zrobili z tego "wielką premierę" ;)
Przeczytaj ten temat od początku i się przekonaj :)

Offline Guitar Spot

  • Gaduła
  • Wiadomości: 190
  • www.guitarspot.pl
    • Autoryzowany Dealer Suhr, Aristides, Skervesen w Polsce
Tomek, sam napisałeś datę 01.06...
powiedz czemu nie zrobiłeś tak, że:
- już Bagiński zrobił czołówkę,
- animatorzy dodatkowo obrobili,
- Siostry Wachowskie dodały aftereffectsy
- Rick Rubin zrobił master
- zuploadowałeś na YT
??

i dopiero teraz wrzuciłeś podkrętkę na forum ?
A teraz:
Autoryzowany dealer Suhr, CAA, Jim Kelley, Aristides : http://guitarspot.pl

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
@Tomek Martyniak, przed Tobą wielka odpowiedzialność. Twój filmik dla wielu wydaje się być teraz najważniejszą rzeczą w życiu i jego sensem.
@Guitar Spot, propsy za wyobraźnę i kreatywność w tworzeniu scenariuszy na temat tego, w jaki sposób powstaje ten filmik. ;)

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
coś ciekawego  :dobre:

Posty połączone: 02 Cze, 2016, 10:36:32


Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline Tomek Martyniak

  • Gaduła
  • Wiadomości: 243
  • żartowałem przecież
Dobra chłopcy ... serio, dalszy dialog w tej materii nie ma sensu.
Jest piękny dzień, świeże truskawki z owsianką!

Jak tylko materiał się pojawi - dam znać :)