Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1412784 razy)

Zomballo

  • Gość
Kurwa, co jest do chuja? Co się stało ostatnimi czasy, że wcześniej badyle kosztujące grosze teraz nagle Święte Gralle i chcą za nie jak żyd za matkę?! Kiedyś EXG-7 było od chuja, można było przebierać i wybierać, a teraz nie dość że nędza, to jak się pojawi to cena jakaś z kosmosu. Aż mnie chuj strzela, bo wypadałoby nic nie sprzedawać, poczekać 2-3 lata i sprzedawać z przebitką 50% za wiosła z półki ~1000 zł. Ja pierdole, to już relatywnie taniej kupić PRS CE czy LP Customa, bo w chuj się zauważyłem ludziki cenią ze szpejem z niższej półki.

Mnie się kiszki same szlamują jak widzę stare sklejkowe japońskie paździochy w cenach powyżej 1k. Często, gęsto dorobiona teoria o wyższości nad super kastomowym fenderem/gibsonem. Normalnie w 80's toto bylo zbijane masowo zaraz obok taśmy z kosiarkami, kolarzówkami i damskimi przyrządami do masażu w cenie poniżej 100$ (dzisiejsze chińskie epifony przy tym to szczyt nanotechniki) a teraz super hiper vintage. Spróbujcie w takim gryf ustawić. Nosz szok!