Autor Wątek: Ostatnio oglądane filmy  (Przeczytany 552180 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 827
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #2350 17 Kwi, 2016, 20:47:05 »
Pozwalam sobie - ile się da - nie mieć zdania ;). Chyba poczekam na ładnego pirata ;).

A tymczasem hurtem efekty nocnych posiedzeń z żono:

"The Place Beyond The Pines", po naszemu "Drugie oblicze" :facepalm:, 2012
Gosling, Mendes, Cooper i wschodzący DeHaan. Trzeba obejrzeć. Bez kozery 8/10





"Room", 2015- na szczęście nie przetłumaczyli np. Rom ;)
Myślałem, że będzie jakieś straszne psycho, chore klimaty na ekranie, a tymczasem dobre kino. Takie na 7/10




"La isla mínima español castellano", 2014, "Stare grzechy mają długie cienie"
Kino hiszpańskie, akcja rok 1980. U, dobre, dobre! Odwzorowanie tamtych czasów jak dla mnie 100%. Thriller. 8/10 na luzie





"Qu'est-ce qu'on a fait au Bon Dieu", 2014, Za jakie grzechy, dobry Boże? (chyba dobrze przetumaczyli ;)). Le cinéma français, trochę gupkowata komedia z mądrzejszymi elementami, temat imigrantów i w sumie rasizmu z przymróżeniem oka, które jeszcze wtedy było we Francji możliwe. Teraz, po zamachach - nie sądzę, by znalazł się odważny... Christian Clavier z powodzeniem przejął samotną pałeczkę Louis de Funes - albo tylko pokazuje, że też umi w razie czego... Bardzo dobry relaks, ładne obrazy, ładne Francuzki. Uśmiałem się. 7/10





"Still Alice", 2014. Kino amerykańskie na mądro(!). Julianne Moore dostaje... Alzheimera! Ale temat! Kristen Stewart ma emocje!! Alec Baldwin dziadzieje!!!
8/10





Courageous, 2011. Gra aktorska 5/10, przekaz 10/10. Średnio: dobrze :)




W kolejce: The Lobster :D; Maryland; Hail, Caesar! I sam obejrzę The Hateful Eight (bo żona nie trawi Taramtamtino) oraz promo gry The Division, półgodzinne "Tom Clancy's The Division Agent Origins".
« Ostatnia zmiana: 18 Kwi, 2016, 07:45:32 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!