Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1413425 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Przy okazji musiałem wypełniać druki celne pomimo przesyłki wewnątrz EU. - men, ktoś Cię nabrał, albo wysyłałeś do Ceuty lub Melilli: https://www.pocztex.pl/ems/tabela-wymogow-uslugi-zagranicznej/ ;)

Koszty operacji odbioru z paczkomatu? - jakoś nigdy nie postawili mi tego pod nosem i 3zł na paliwo idzie jak nic. Przy okazji synek zawsze ze mną jedzie, bo lubi te gadki paczkomatu (ja też ;)) i jeszcze naciągnie mnie na coś z pobliskiego sklepu (tu akurat porażka wychowawcza, ale kogo niby mam rozpieszczać ;)).

A już totalnym samobójem jest dla mnie wprowadzanie do oferty przze pocztę produktów nie związanych z podstawową ich działalnością. - póki co ONI nie narzekają ;)... No widzisz, a z mojego pktu widzenia i rozlicznych wysyłek w skali miesiąca mam takie doświadczenie, że ich kierowcy na tle kurierow są bardzo kulturalni, szanują paczkę, nie rzucają, mam wrażenie obcowania z ludźmi PO podstawówce :). I jeszcze w przeciwieństwie - nigdy paczka nie została zniszczona, a któryś rok już leci.

Ale to jest tak samo jak w robocie: pracujesz w kimś w tej samej firmie, ale on np. w innym dziale i jak byście o innych zakladach rozmawiali.
Paczki z głów!