Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1410123 razy)

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Niestety widzisz wszystko co robią do tej pory robią totalnie po łebkach byleby w 100 dni nawalić ustaw, po nocach pośpiesznie itd. Opowieści pisowskie o cieżkiej pracy po nocy zeby pracować to może łykną gamonie. Po 17 latach pracy na swoim wiem ze praca ponad 10 godz na dzień przestaje być efektywna, więc sugeruję im zeby odpoczeli i zrobili ten porządek w kraju z głową a nie po łbach, naszych też. Niech nie rozdają nieswoich pieniedzy niech je mądrze zarobią. Zo zrobiłoby PO tego sie nie dowiemy teraz mamy to co mamy. Nie twierdze ze PIS rozmontowuje kraj, twierdzę jedynie ze niestety w przeciwnieństwie do PO maja plan, ale ten plan troche mnie tez przeraża, bo póki co metody ze ho ho. Czekam co zrobi Macierewicz z wojskiem, ten temat mocno mnie interesuje i tego sie troche boję.
Boje sie oszołomstwa, wszystkiego na NIE bo nie, odrzucenia wszystkiego co zaczeło PO, niezależnie czy coś im sie przypadkiem udało czy nie. Jak choćby opluwany przez Antoniego wybór Rosomaka czy Leoparda.
PIotr wspominał wyśmiewanie F16 a ja sam mam watpliwości czy w naszych warunkach Gripen nie byłby rozsądniejszym rozwiązaniem. Przyznaje czekam co wymysli i postanowi Antoni, bo z Patriotami racje ma :o  sam sie dziwie ze to mówie ;)