Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1410119 razy)

Offline Guitar Spot

  • Gaduła
  • Wiadomości: 190
  • www.guitarspot.pl
    • Autoryzowany Dealer Suhr, Aristides, Skervesen w Polsce
@commelina Ja mam niestety podobne zdanie co Piotr.
Jak rzucić okiem na Twoje stare posty, to niestety, ciągle jest miotanie z różnymi problemami (za rządów PO), nikt Ci wtedy nie pomógł.
Na zachodzie miałbyś już doskonale działającą firmę ze swoim potencjałem.

Co do liberalizmu PO - proszę o przykład, gdzie on był. To slogan, a PO jest tak liberalna jak i PIS :) Że PO nie jest tak kato jak PIS  - tylko kogo to tak naprawdę obchodzi. A Invitro nie powinno byc dotowane skoro cala sluzba zdrowia leży.
Oczywiście zgadzam się z Tobą i również rolnicy, służby itd. powinny zostać opodatkowane, ale każdy boi się ich ruszyć. Niemniej liczę, że pod osłoną nocy i na PIS wpadnie, ale boje się, że mogą to być płonne nadzieje.

Ozusowanie umów - to był pomysł PO i miałbyś go również za ich rządów, PIS go teraz wprowadzi- będziesz miał jakby nic się nie zmieniło :)
Ja też na tym stracę (żona prowadzi firmę i łupnie to nas dodatkowymi kosztami), ale jeśli to ma uwolnić budżet na:
- 5 stów na dziecko (bodziec prorodzinny)
- podniesienie kwoty wolnej od podatku (pomoc najbiedniejszym)
a potem się opodatkuje wielkie sieci i zacznie wprowadzać kolejne reformy - no to ja jestem gotów ponieść taki koszt.
 
Przypominam, że PO zabrało nam połowę oszczędności z OFE. Potem wzięło by drugą, a dopiero potem byś miał wspomniany ZUS 3000zł :)
« Ostatnia zmiana: 03 Gru, 2015, 11:23:20 wysłana przez Guitar Spot »
Autoryzowany dealer Suhr, CAA, Jim Kelley, Aristides : http://guitarspot.pl