Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1412198 razy)

Offline Guitar Spot

  • Gaduła
  • Wiadomości: 190
  • www.guitarspot.pl
    • Autoryzowany Dealer Suhr, Aristides, Skervesen w Polsce
Moim zdaniem nie będzie źle.
Nie głosowałem na PIS, ale podoba mi się ich skuteczność w działaniu. Opozycja oczywiście ma ból dupska, ale będą musieli sobie z tym poradzić.
Jeśli w takim tempie przeprowadzą reformy to 4 lata mogą im spokojnie wystarczyć.

Najbardziej mnie śmieszy jęczenie tych, których PO robiło w bambuko z pomocą ZUSu / US / VAT oraz wydymańców frankowych, a przede wszystkim fakt, że kolejny raz zagłosowali na PO albo jeszcze lepiej Petrusa :))) Mistrzostwo świata.
Tak jak Wru napisał, zastanawialiby się pewnie czy VAT 75% jest aż tak straszny jak piszą, a na pokrycie swoich posiadłości za franki wzięli kolejny kredyt.

Co do bólu dupska o Młodego z MI6, to zróbcie sobie research ilu 20-kilku latków i na jakich stanowiskach zatrudniało PO. Jakoś bólu dupy nikt nie miał. Poza tym, jedna osoba w zespole nie pogrąży całości. Wygląda jak wygląda, ale łeb może mieć tęższy niż niejeden ze starszyzny. No i świeże spojrzenie, wiele ludzkich skamielin o tym zapomina w swojej zajebistości i rzekomym doświadczeniu życiowym. Tylko plus dla Antoniego (mimo, że jego fanem nie jestem) za szerokie spojrzenie.
« Ostatnia zmiana: 27 Lis, 2015, 16:09:40 wysłana przez Guitar Spot »
Autoryzowany dealer Suhr, CAA, Jim Kelley, Aristides : http://guitarspot.pl