Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1412306 razy)

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 430
  • It is useless, to resist.
@majkelk  A po czym wnosisz, że jest zdolny i ambitny? Bo jest jakimś członkiem, senatorem czy innym chujakiem na jakiejś uczelni? Ja na swojej uczelni przerabiałem już takich "zdolnych i ambitnych prezesów i senatorów", którzy jedyne do czego się nadają to zamiatania resztek stłuczonego szkła laboratoryjnego. Banda cwaniaczków i karierowiczów, którym od małego wpaja się chyba, że należy każdego ojebać byle zarobić. Dla mnie to, że gostek jest "prezesem i senatorem" jakiegoś uniwersyteckiego zgromadzenia nie jest żadnym wyznacznikiem tego, czy jest ogarem czy nie. I nie - nie kupuję argumentu w postaci "bo tamte uczelnie są inne to i studenci inni, bardziej dojrzali itp". Gówno prawda, student to student, młody gostek dopiero uczący się jak to jest żyć jako dorosły. I @commelina bardzo mądrze mówi - MON to nie zabawa plastikowymi żołnierzykami, tu uważam trzeba mieć wyjątkowo dużego dyplomatycznego i politycznego skilla. Nie. 20 latek takiego mieć nie będzie, choćby się zesrał i nie wiem jak urabiał, ale cytując już odnośnie samego doświadczenia życiowego tego szczawika - "gówno żeś widział, w dupie byłeś".

Owszem - dajmy szansę młodym. Ale kurwa nie dzieciom, które ledwo matce spod cyca uciekły.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.