Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1412711 razy)

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Przyznam się bez bicia, że głosowałem na Nowoczesną. Czy Petru jest dobrym politykiem i złotym chłopcem? Nie wiem, ciężko to oceniać w przypadku kogoś, kogo nie zna się osobiście i nie pełnił jeszcze tego typu służby publicznej. Niemniej jednak, jego program był jedynym, pod którym bym się podpisał. Z PiSem nie jest mi po drodze światopoglądowo, platforma przestała prezentować jakiekolwiek poglądy, po cichu skręcając w lewo. Korwin i Kukiz nie mają pojecia o realiach, jeśli rzeczywiście wierzą w to, co krzyczą. SLD, PSL, Razem i Stonoga nie. Po prostu nie. Wszyscy wydają się zapominać, że firmy zatrudniające poniżej 9 pracowników są chyba największą gałęzią gospodarki pod względem zatrudnienia (około 20% pracujących Polaków pracuje w takich firmach). I właśnie dla nich najważniejsze jest uproszczenie prawa i przede wszystkim unifikacja jego interpretacji. To samo ze szkolnictwem zawodowym. Reforma służby zdrowia- cóż, tutaj za słabo znam temat. Oddzielenie Kościoła od państwa? Super. Ale oczywiście liberalne poglądy bez popadania w skrajności są wyrazem zbiorowej hipnozy telewizora. Normalnie bunt maszyn.