Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1412674 razy)

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Jakie argumenty  :D Włożyłem ci je do ręki, Swetru i wyciek kompromitujących Nowoczesną maili.
Może wpisz sobie na YouTube; Wipler masakruje Petru, i tam zobaczysz o jakich maila mowa.
I na potwierdzenie tego o czym napisałem, @gizmi7 wali artykułem z Gazety Wyborczej, czyli głównj tuby propagandowej, jaką jest Michnik  :D
Wiecie chociaż jak naprawdę ma na nazwisko Michnik? To może wiecie kim jest jego brat, kim był w PRLu, gdzie jest teraz i z jakiego powodu?

Wiesz co, obejrzałem to i sam nie wiem. Do tych wyborów głosowałem na PO ale gdybym był w tej partii a nie miałbym wpływu na nic poszedłbym  stamtąd w tzw pizdu albo i dalej. Jeśli chciałbym dalej działać bo we własnym przekonaniu uważam ze rozsądny liberalizm jest dobry, a ci którzy mnie znają wiedzą co mam na myśli i smieją sie ze mnie ze nie trawię związków zawodowych ale sam stanowie ich największą konkurencję we własnej firmie, poszedłbym do Nowoczesnej. W takim przypadku faktycznie nowoczesna staje sie kołem ratunkowym dla ludzi z PO. Na zdrowy rozum , gdzie mieliby pojsc, do pisu przeciez to jakby zdradzić rodzinę albo i gorzej. Wg mnie to całkiem naturalna sytuacja, jeśli w starych strukturach nie da się już nic zrobić.  Jak dla mnie argument o spadkowiczach jest słaby ale chwytliwy do wykorzystania na bazie hejtu PO no i działa jak widać. Zasdniczo nie ufam krzykaczom i takim co to wiedzą ile kto ukradł ile kto się nachapał.