Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1412441 razy)

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Od kilku tygodni szokują mnie poczynania obecnej partii rządzącej. Machinacje z Trybunałem Konstytucyjnym, samą Konstytucją, ułaskawienie Kamińskiego, coby mógł być ministrem i to od służb specjalnych... Do tego kolejne długi i chyba brak świadomości tego, że żeby wydać, trzeba skądś wziąć. Petru trochę robi show w swoim wystąpieniu, ale poza formą, zgadzam się z nim w 100%.

http://videosejm.pl/video/1351-posel-ryszard-petru-wystapienie-z-dnia-18-listopada-2015-roku
Czy ty posiadasz jakąś własną świadomość, czy tylko tę podarowaną przez mały Hipnotyzer, umieszczony w salonie każdego domu?
Czy stać cię na jakąś samodzielny refleksję, czy stać cię tylko na powtarzanie opinii zasłyszanych, zbudowanych na propagandzie zachodnich mediów?
Ja Jestem przerażony tą nagonką na PiS, jeśli PiS nie przejmie kontroli nad mediami, to czarno to widzę... zostali wybrani w demokratycznych wyborach, przez ludzi, którzy byli tak zniesmaczeni rządami PO, że już dłużej nie mogli znieść tej farsy, a Swetru to zwykły słup bankowców, szalupa ratunkowa dla PO.
Przyjrzyj się treści maili, które wypłynęły, a które kwalifikują Swetru od razu przed Trybunał Stanu.

Kolego @13, nie znasz mnie osobiście, więc wycieczki personalne mógłbyś sobie też darować. Imaginuj sobie, że nie posiadam telewizora w domu, telewizji jako takiej również nie oglądam. Jestem jednak przeciwnikiem skupiania władzy w jednym ręku, gdyż, jak wiadomo nie od dziś, władza deprawuje. Władza absolutna tym bardziej. Jeśli uważasz, że to, co robi PiS jest dobre i jedynie słuszne, to proszę o konkretne argumenty i merytoryczną dyskusję, a nie wycieczki ad personam.