Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1412668 razy)

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi


#firstworldproblems #białychrześcijaninjakzwykleciemiężony #największyproblempolskichszkół

A bez hasztagów - w tak homogenicznym narodowo kraju, jak Polska jaranie się takimi filmikami to lewliżesiępojądrach .jpg. Bo u nas sytuacja jest wychylona w zupełnie drugą stronę.

A co do poprzedniego - co ma mnie dziwić w określeniu, że "PiS powinien przejąć kontrolę nad mediami"? Nosz kurwa mać, razem z sądownictwem załatwmy też i czwartą władzę, jak jest nam z nią nie po drodze?
Stąd poprzedni post, jak lubisz oglądać "ekspertów" jak Sierakowski czy Żakowski, albo "Szkło Kontaktowe" z Miecugowem i resztą, która sili się na inteligentne ośmieszanie władzy, to życzę powodzenia... to w końcu PO stworzyło potężną machinę propagandy nienawiści, w roli ekspertów występują ludzi, którzy w najlepszym wypadku powinni odsiadywać wyroki za zdradę, ewentualnie zajmować się pisaniem dla "Echo Gmin", a nie wylewać niezmierzonych ilości pomyj na wszystko co ma związek z PiS...
"Przejąć władzę", oznacza dla mnie skończyć już z tą propagandą nienawiści, wykreowaną przez aferzystów i złodziei.
Tak jak napisał @wrobelsparrow, gdyby nie internety, PO rządziłoby do 2135 roku.

Bez odbioru.

Faktycznie wszystko jest kwestią tych głupich mediów, a nie takich incydentów (sorry za Wyborczą, ale nie chciało mi się szukać gdzie indziej): http://wyborcza.pl/1,75478,19213564,pis-uchwalil-ustawe-o-trybunale-konstytucyjnym-po-i.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Gazeta_Wyborcza