Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1412886 razy)

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
To tak nawiazujac do dyskusji o muslimach i terrorystach:

Toż ta babka to amerykańska Miriam Shadeed :v Tylko gorzej wykształcona i z lepszymi plecami (w sensie - zapleczem politycznym, wiadomo że Karyny Krula mają najpiękniejsze plecy). Ma jeden z głównych think tanków partii herbacianej.

Ode mnie Mr. Kamienikupa: http://kulturaliberalna.pl/2015/03/10/isis-produkt-popkultury/
Nie zgadzam się z nim, ale IMO to jeden z ciekawszych głosów w toczącej się debacie.

Zmęczony jestem, nie czytałem wszystkich poprzednich postów, mogłem coś źle zrozumieć, ale...

Żakowski stajl? Psychoanaliza + deprecjonowanie autorytetu + brak jakiegokolwiek odniesienia do treści wystąpienia? Czy Ty aby przypadkiem nie jesteś po UW? Dziennikarstwo, politologia?
Nie wiem, gdzie Ty tu widzisz psychoanalizę? :D :D :D

A odniosłem się w kilku postach wyżej - miałeś czas na lajkowanie na bieżąco, więc powinieneś też mieć czas przeczytać :v Ta kobieta sypie ogólnikami pod zebraną w tamtym miejscu publikę, więc nie ma się do czego odnosić. [plus walnę stereotypowym ciągiem skojarzeń: partia herbaciana - przemysł zbrojny - ingerowanie we wszelkie konflikty na hurra, bo profit]

EDIT: Plus "oświecone" debaty na temat problemu radykalnego islamu bez obecności żadnego muzułmanina = GENIUS. Na pewno zależało im na obiektywnych wnioskach. :D
« Ostatnia zmiana: 16 Lis, 2015, 23:48:23 wysłana przez gizmi7 »