Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1413048 razy)

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Dyskusja z radykalnym islamem nie ma sensu ( przynajmniej ja nie widzę sposobu na znalezienie nawet zgnilego kompromisu ) tak jak i z naszymi radykalnymi katolikami, choć sam nim jestem. To ze isis chce destabilizacji europy to pewne, to ze wmieszała sie w to rządowa organizacja mafijna kierowana przez psychola putina  i tez chce skorzystac z destabilizacji i rozbicia europy to takze dla mnie pewne. A w tym wszystkim zaskoczylo mnie oswiadczenie Hamasu , Islamskiego Dzihadu i kogoś tam jeszcze.
Po za tym, dzien przed Paryzem był Bejrut, zamach na rynku i 300 ofiar, i tez isis, ( mam wrazenie ze bedą sie przyznawali nawet do wpływu na zorze polarną i miesiączkowanie pingwinów byle zrobić wrazenie  )  czy tym ktoś się przejął ?

@gizmi7  odnośnie ilości ludności zabitej w Syrii trzeba by było oddzielić ile zostało zabitych przez Assada ,dlaczego Turcja omija wspieranie kurdów którzy jako nieliczni radzili sobie z isis , dlaczego ciemiężac kurdów nazywaja ich terrorystami. Tam jest takie zawirowanie ze sam nie wiem czy ktoś sie w tym łapie i na bazie takiego syfu w prosty sposób powstaje coś co daje pozorny choćby radykalny porzadek.
« Ostatnia zmiana: 15 Lis, 2015, 10:42:21 wysłana przez commelina »