Autor Wątek: Podświetlenie wnętrza ampa.  (Przeczytany 6587 razy)

Offline Człekozębny

  • Gaduła
  • Wiadomości: 111
Odp: Podświetlenie wnętrza ampa.
« 08 Lis, 2015, 18:38:10 »
Tak wiem, jestem wrednym chujem, bo nie chcę ci pomóc w samobójstwie.
Ale sie dojebaleś. O co Ci kaman?.Nie piję do Ciebie.Nie wkręcaj się.Po prostu chciałem rozwiązać swoją sprawę.Nie chcesz w tym uczestniczyć to nie musisz. Nie mam pretensji.A może chcesz zostac królem forumowego trollingu lub mistrzem ciętej riposty.Jak jest jakieś tajne głosowanie w tej sprawie to masz mój głos ;D

To chyba Ty nie rozumiesz. To zupełnie tak jak z moim zatkanym odpływem w kuchni. Teoretycznie co za problem wziąć sprężynę kupić i spróbować odetkać. W teorii proste. Ale w praktyce może pójść w chuj różnych rzeczy źle, a nie umiejąc się tym posługiwać więcej mogę spierdolić niż naprawić. Dopóki ktoś mnie nie nauczy tego robić - nie tykam. To samo było z moim lutowaniem. Musiał mnie ojciec fachowo nauczyć co i jak. Owszem jest to bardzo proste. Ale mimo wszystko wolałem, żeby mi ktoś to wyłożył fachowo. Ty bez wiedzy próbujesz zabrać się za coś, o czym nie masz zielonego pojęcia. Zwłaszcza, za rozbieranie trafa. Powodzonka. Tylko potem nie dawaj kolejnego topicu "chcę sobie dla jaj wymienić trafo, żeby poprawić brzmienie - jakie dać???". Akurat tu się nie kłócę - jakość transformatorów ma spore znaczenie. Ale wiadomo w jakim celu takie coś byś pisał. ;)

I po kropce daje się spację. Bo ciężko się to czyta. I w ogóle jakoś tak piszesz...nieskładn ie i byle jak.

Z tym pisaniem to masz rację o tej godzinie jest czasem trudno :). Wydaje mi się , że jeśli podłączyłem żarzenie pierwszej lampy prądem stałym,przerobiłem pętle żeby mi grała z analogami itd,to dam radę zrobić i to.Pytałem po prostu co będzie lepszym i bardziej komfortowym rozwiązaniem.Doszed łem więc do wspólnego wniosku z Razorem, że podłączę ledy od żarzenia lampy preampu(prąd już mam wyprostowany)i będzie git. Nalutowałem się tez trochę analogowych kostek,więc może uda się jakoś ogarnąć lutownicę :).
PS:Najwyżej potem zapytam na forum: Jakie trafo najlepsze do JCA 50h :)

Posty połączone: 08 Lis, 2015, 18:47:23
Jak jest na baterie to postaw na piecu, wystarczy ;)
Spróbuję podkleić taśmą obustronną,  bo jak mi spadnie podczas gigu taka christ lampeczka, to cała frajda z wieśtuningu pójdzie w piździec :)
« Ostatnia zmiana: 08 Lis, 2015, 18:47:24 wysłana przez Człekozębny »

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
4 Odpowiedzi
2196 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Kwi, 2008, 13:21:14
wysłana przez pstry
Dopalanie ampa

Zaczęty przez maślak « 1 2 » Efekty

36 Odpowiedzi
20517 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Cze, 2010, 02:35:34
wysłana przez So99
19 Odpowiedzi
4835 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Gru, 2010, 18:49:08
wysłana przez Turgon
11 Odpowiedzi
5470 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Kwi, 2012, 22:29:20
wysłana przez Sulphur