Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1414400 razy)

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
To wszystko przez brutalne gry komputerowe, kofeinę i batony energetyczne :D

Jak nie masz pod ręką kobiety to użyj ręki. Mnie pomaga ;)

No ja np jestem elastyczny, więc nawet ręki używać nie muszę. Ani kobiety.

Gang. Jest. No i? Ja cisnę np z tego bekę. Z albańczyków, podrabiańców, klubu goł goł. Od podrabiańców "wyzywam" kumpli z uczelni. Jest beka i śmieszkizm. Czy biorę to na serio? NIE. Przykra nie jest obecność Popka. Przykre moim zdaniem jest branie ich na serio. Masz pewność, że oni nie cisną beki z tego co robią? Znaleźli niszę, zapotrzebowanie rynku - wypełniają to. Ludzie "chwytają to jak bocian żabę" - jest popyt - więc robią na tym hajs. Ty byś jeden z drugim nie skorzystał? Ja bym skorzystał. Zwłaszcza w obecnej koniunkturze.

A co do BFF - chyba kurwa KAŻDY widzi tu ewidentną satyrę. Branie BFF na serio to dopiero zakrawa o gigantyczny brak dystansu do siebie i świata. Ale może bardziej do świata.

Tu nie chodzi o branie ICH na serio, tylko ich popularności na serio. Co innego jakiś tam śmieszkizm, nisza, a co innego taka popularność i słuchanie co imprezę u sąsiadów na pełen regulator arcydzieła pt. "pizda nad głową" tak, jak zresztą wcześniej "tekila sunrise" - mówię, to mogłem przeskoczyć i odkryłem w FF poczucie humoru, które nadal mnie nie rusza, ale ok. Popek i spółka mogliby sobie zgrywać polskie Die Antwoord, ale nie dość, że nie ta liga, to jednak ich "twórczość" pokazuje, że ich "nisza" jest taka, a nie inna. Dzieciaki miały kiedyś "Włatców móch", potem "Kapitana Bombę", teraz Gang Albanii. Nie dziwi mnie to, że jara ich najwulgarniejsza rzecz, o której słyszeli. Nie boli mnie, że coś takiego istnieje, ale to, że to ma taki zasięg, bo to coś mówi o samym społeczeństwie, które tworzymy i nie mówi najlepiej.
« Ostatnia zmiana: 14 Sie, 2015, 19:32:22 wysłana przez gizmi7 »