Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1673157 razy)

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Nosz kurwa ich mać :evil: Polski Bus udowodnił coś, co dla wielu było (i nadal jest) nierealne - da się wozić pasażerów szybko, względnie niedrogo (nie wiem gdzie te bilety za 1zł, najtaniej jechałem za 12zł nocnym Wro-Kat, a w ludzkich godzinach i dalszych trasach to i tak zwykle te 3-4 dychy trzeba wydać) i komfortowo. Komfortowo kurwa, a nie 8 osób w przedziale na wypierdzianych fotelach w śmierdzącym pkp. O prywatnych mini-busach nawet nie piszę, bo żal.pl.

Oczywiście jak się chce to się da. Dzisiaj przejechałem się Elfem KŚ Czewa-Chorzów, w takim samym czasie i taniej niż Polskim Busem. I wygodniej, bo na bliższą mi stację Chorzów Batory, a nie Katowice jak busem. Ale to są przypadki jednostkowe. Reszta konkurencji nadal uważa (z pkp na czele, przedostatnim razem na trasie z Bydgoszczy prawie zwyzywałem konduktora) że sprawy nie ma.
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.