Autor Wątek: Co nas w życiu cieszy ;)  (Przeczytany 1752750 razy)

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #10800 26 Lip, 2015, 23:02:59 »
Praca na zmiany - bywa. Brak płatnych nadgodzin - rozumiem, że przynajmniej do odebrania? To jeszcze do przeżycia, ale dyżur mnie rozwalił. Masz siedzieć w biurze i nic nie musisz robić, ale za to Ci nie płacą. Oooo kurwinox... A mają tam pralkę, kuchnię, czy TV, żebyś mógł robić rzeczy, które normalnie robisz w czasie, za który nikt Ci nie płaci?
U mnie jak czasami niektóre osoby były typowane do dyżuru, to musiały mieć kompa w domu, być w stanie coś zrobić od 8-16, jeśli będzie taka potrzeba, ale była jakaś stawka za całe te 8 godzin przynajmniej.

Na "pocieszenie" dodam, że mój czas pracy też jest ruchomy - od listopada rusza się o pół godziny-godzinę w obie strony na raz... ;) Ale w końcu, po ponad pół roku mojej orki, jest rekrutacja na nową osobę do działu, więc może sytuacja znormalnieje.

E: a kilka dni temu moja dziewczyna poruszyła temat, że może by tak pomyśleć o emigracji? Kurcze, jak na lokalne warunki mamy niezłe etaty, ale jak pomyśleć, jaką kasę mają ludzie w tych samych firmach, na tych samych stanowiskach w Niemczech, czy w Austrii...
« Ostatnia zmiana: 26 Lip, 2015, 23:08:56 wysłana przez aciek_l »