Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1398320 razy)

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
Genialnie ;) Nie będę się odnosił do nikogo personalnie, ale zaczynam się zastanawiać, czy można się bardziej skompromitować niż PO, bo na moje oko nie, i PiS, przy całej swojej nieporadności 2 lat rządów, wygląda na tle tego co się dzieje teraz w PO jak piękny diament (przy całej niechęci do polityków PiS).
A wygląda na to, że to dopiero początek, bo p. premier Ewa (Kłamacz) Kopacz, wezwała na dywanik wszystkich, wymienionych w aktach, ci grzecznie się przyznali, że są nagrani, o czym rozmawiali, i... zdymisjonowała... dlaczego? Żeby pan, który dysponuje nagraniami, nie mógł bardziej skompromitować (o ile to jest możliwe) partii rządzącej, ujawniając w strategicznych momentach kolejne rewelacje.
Na dodatek ustępujący marszałek sejmu R. Sikorski, z miną cierpiętnika mówi, że od jego osobistych ambicji ważniejsze jest dobro PO... matko i córko... nie zająknął się o Polsce, o Polakach, o narodzie... mamrotał o własnych aspiracjach politycznych na tle dobra skompromitowanego rządu PO.
I ja mam czytać, o tym co robił PiS w latach 2005-2007?? Albo kompletnie oderwane od rzeczywistości komentarze na temat swetrów Pawła Kukiza?
Wuju, r u ok?

Ludzie, powiedzcie że wy tak na niby, że to nie jest na serio...
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.