Autor Wątek: Co nas w życiu cieszy ;)  (Przeczytany 1749752 razy)

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #10275 17 Maj, 2015, 18:52:16 »
@lwronk - a co mam napisać? Po 1sze nie ten temat, a po 2gie wszystko ci inni napisali - może tam i są zajebisty hi-tech hardware, technologia NASA i voodoo robiące siarę w mahoniu i muł z jesionu :P Natomiast zatkało mnie jak zobaczyłem finalną wersję, bo superhipergita za 1600ojro WYGLĄDAŁA gorzej niż chinole za 1600 złotych polskich. A miałem/mam kilka chinoli nawet nie za 1600, a 700 zeta. Smutno trochę.
Rendery były jak ci powiedziałem niezłe, takie "oldschoolowe", z Yamahami mi się skojarzyły. Może i nie w tym kierunku który obecnie preferuje rynek, ale jak sam stwierdziłeś nie chciałeś robić n-tego superstrata. Okej, dlaczego nie, zwłaszcza że singlecut prezentował się całkiem fajnie. Zresztą potem to samo powiedziałem jak ostatnio się dzwoniliśmy. A co wyszło to sam się przekonałeś po reakcjach. Ja już nie chciałem rzucać kolejnego kamienia z powodów jakie wymieniłem wcześniej, a i teraz tego nie zrobię bo nie miejsce na to.

@bandit112  - został ci 1%, wykorzystaj go dobrze :P
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.